Nauji išmanieji telefonai pasirodo kiekvienais metais

Android

Ką matote stebėti išmaniųjų telefonų rinka? Taip, ji yra pati paklausiausia ir didžiausia! Dėl to abejonių nekyla nei vienam šiuolaikinių technologijų vartotojui. Kiekviena išmaniųjų telefonų gamintoja kiekvienais metais pristato bent po keletą naujų ir populiariausių modelių. Tiesą sakant, vos tik pradeda išankstinė prekyba neilgai trukus pasirodysiančiais naujausiais išmaniųjų telefonų modeliais, parduotuves užgriūva milijonai vartotojų iš viso pasaulio, o pardavimai kiekvienais metais auga neįtikėtinai dideliu mastu. Akivaizdu, kad išmaniųjų telefonu populiarumas ir paklausa didės su kiekvienais metais, kadangi dabartiniai telefonai kaskart pasižymi vis išmanesnėmis ir patogesnėmis funkcijomis, kurių nebūna ankstesniuose modeliuose.

Žinoma, nereikėtų manyti, kad gamintojai naujas funkcijas sugalvoja tik kas vienerius ar kelerius metus. Daugybė funkcijų, kurių nematome dabartiniame turimo naujausio išmaniojo telefono modelyje, bet kurias pamatysime kituose telefonuose – jau yra seniai sugalvotos, tiesiog jos įdiegiamos palaipsniui, siekiant, kad būtų padidinti išmaniųjų telefonų pardavimai ir vartotojai kiekvienais metais norėtų įsigyti vis naujesnį išmaniojo telefono modelį.

Be abejo, didžiausio populiarumo sulaukia su iOS operacine sistema veikiantys modeliai – ir šiuo atveju kalbame apie „Apple“ produkciją. Tačiau nereikėtų pamiršti ir su Android veikiančių išmaniųjų telefonų, kurių pasaulyje yra gerokai daugiau. Kita vertus, akivaizdu, kad vartotojai yra pasiskirstę į skirtingas barikadų puses. Vieni gina ir aukština iOS, o kiti Android operacinę sistemą. Suprantama, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau viena ir aišku – šios abi operacinės sistemos, su kuriomis veikia šiuolaikiniai išmanieji telefonai, yra labai funkcionalios, patogios ir paklausios. Didžiausias skirtumas yra tas, kad su iOS operacine sistema veikia tik minėtų „Apple“ gamintojų produkcija. Tuo tarpu Android operacinę sistemą naudoja daugybę kompanijų ir tai paverčia pastarąjį OS kur kas lengviau pritaikoma ir universalesne.

Taigi, kad ir kokį išmanųjį telefoną jūs laikote savo rankose šiomis dienomis, neilgai trukus galite tikėtis rinkoje išvysti dar pranašesnius modelius, kurie pasiūlys gerokai patogesnes ir dar efektyvesnes funkcijas. O jei jūs esate tikri moderniųjų technologijų entuziastai ir savęs negalite įsivaizduoti be išmaniojo telefono, greičiausiai nieko nelaukę pulsite įsigyti ir naują išmanųjį telefoną.