Pakeiskite namus iš jų neišsikraustydami

Lovos

Ilgą laiką gyvenant tame pačiame būste gali pasidaryti nuobodu. Prieš kelis metus dažytos sienos, seni svetaines baldai atrodo nykūs ir jūs pradedate trokšti pokyčių. Gera žinia ta, kad jums nereikia kraustytis į naują vietą ar netgi išleisti daug pinigų remontui tam, kad džiaugtumėtės namais, kuriuose gyvenate. Neatpažįstamai pakeisti namus galite pradėję nuo mažiausios spintos atnaujinimo ir tuomet pereiti prie didesnių projektų. Šiame straipsnyje pasiūlysime keletą būdų, kurie padės pakeisti namus taip, kad atrodys, jog persikėlėte į naują vietą.

  1. Baldų perstatymas. Naudodamiesi jau turimais baldais galite visiškai pakeisti savo namų stilių ir neišleisti nė cento. Tam tereikės jūsų fantazijos ir šiek tiek laiko, todėl skirkite savaitgalį planams, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių namai. Atidžiai peržiūrėkite visus turimus baldus ir pamatysite juos kitomis akimis. Galbūt sugalvosite, kad svetainėje stovinti spinta kur kas geriau atrodytų miegamajame šalia jūsų lovos, o, tuo tarpu, krėslas labiau tiktų svečiams pasodinti. Jei įkvėpimas taip greitai neaplanko, paieškokite idėjų internetiniuose tinklalapiuose – įvairiuose tinklaraščiuose ir vaizdo įrašuose galima rasti puikių patarimų.
  2. Detalės. Ko gero, apie tai nesusimąstėte, tačiau maži akcentai – be galo svarbūs bendram kambario vaizdui. Būtent todėl atkreipkite dėmesį į detales, kuriomis galite pagyvinti erdvę, kurią norite pakeisti. Pradėkite pakabindami ant sienų savo nuotraukas – jos primins geriausias jūsų akimirkas ir, vos pažvelgus į jas, sukels šypseną. Keiskite kambario stilių ir parinkdami kitas užuolaidas. Priklausomai nuo to, ar norite erdvesnės-šviesesnės, ar jaukesnės-tamsesnės erdvės, rinkitės užuolaidų spalvą bei ilgį.
  3. Dekupažas. Dekupažo „banga“ į Lietuvą atplaukė prieš keletą metų. Auksarankės puošia ir gražina įvairius daiktus – nuo papuošalų dėžučių iki veidrodžių. Pagalvokite, kurią kambario vietą, kurią detalę norėtumėte pakeisti jūs? Galbūt pavasariškai atnaujinsite savo valgomojo kėdžių komplektą, papuošiant juos gėlėmis? O gal pagaminsite spalvotą rėmą sieniniam veidrodžiui. Kad ir ką pasirinktumėte, nebijokite eksperimentuoti ir taip iš naujo atrasti seniai turimus baldus.
  4. Didesni projektai. Jeigu pokyčiams namuose galite skirti daugiau pinigų, apsvarstykite ir drąsesnius sprendimus. Galite sujungti svetainės ir virtuvės erdvę išgriaudami jas skiriančią sieną – tokiu būdu namai atrodys erdvesni. Pažadame, jog kitą kartą į svečius užsukę draugai nesupras, kieno namuose lankosi.

Taigi, įsitikinimas, jog, norint visiškai pakeisti vietą, kurioje gyvenate, reikia persikraustyti – mitas. Pakanka gerai apgalvoti, kokius baldus, medžiagas jau turite bei, ką galite sau leisti įsigyti, ir tuomet pasikliauti savo fantazija. Jos dėka susikursite visiškai naują erdvę, kuria džiaugsitės iki tol, kol vėl sugalvosite imtis pokyčių.