Laisvalaikis

10 faktų apie pokerio žaidimą

Pokeris yra vienas iš tų žaidimų, kurį žmonės šiomis dienomis ima vis dažniau vadinti sportu. Visa tai labai akivaizdžiai rodo, kad pokeris su kiekvienais metais vis labiau populiarėja ir patraukia didžiulės dalies vartotojų dėmesį. Todėl jei jūs taip pat jau kurį laiką domitės pokeriu, jums galėtų būti įdomu sužinoti keletą faktų apie šį žaidimą.

  1. „Numirėlio ranka“. Pokerio žaidime viena kortų kombinacija yra vadinama „numirėlio ranka“. Ją sudaro du tūzai ir dvi aštuonakės. Tokį pavadinimą ši pokerio kombinacija gavo tuomet, kai tokias kortas laikantį Wild Bill Hickok į nugarą nušovė Jack McCall.
  2. Ilgiausias pokerio žaidimas. „The Bird Cage Theatre“ teatre, kuris buvo įsikūręs Tombstone (JAV), vyko pats ilgiausias visoje istorijoje pokerio žaidimas. Jis 24/7 vyko net 8 metus, 5 mėnesius ir 3 dienas. Pasakojama, kad šiame ilgiausiai trukusiame pokerio žaidime ant stalų pabuvojo net 10 mln. USD. Tarp žaidėjų buvo tokie žmonės kaip Doc Holliday ir George Hearst.
  3. Ričardas Niksonas – puikus pokerio žaidėjas. Ar kada nors būtumėte galėję pagalvoti, kad Ričardas Niksonas savo pirmąją rinkiminę kampaniją finansavo pinigais, kuriuos laimėjo žaisdamas pokerį jūrų laivyne.
  4. Tom Dwan pokerio kelionė. Profesionalus pokerio žaidėjas Tom Dwan pradėjo žaisti internetinį pokerį turėdamas 50 USD, kuriuos jam gimtadienio proga padovanojo tėvas. Galiausiai po 3-4 metų šią sumą jis padidino iki daugiau nei 5 mln. USD.
  5. Federaliniai kaltinimai dėl kibernetinio įsilaužimo. Dviem vyrams JAV buvo pareikšti federaliniai kaltinimai dėl kibernetinio įsilaužimo, kai buvo išsiaiškinta, kad jie išnaudojo video pokerio automate atrastą saugumo spragą, tokiu būdu laimėdami pusę milijono JAV dolerių. Jų advokatas teisme visą tai užginčijo teigdamas, kad „viskas, ką šie žmonės padarė, tai paspaudė tam tikrą mygtukų seką, kurią jie turėjo teisę paspausti“. Netrukus po to byla buvo nutraukta.
  6. Andrei Karpov pralaimėjimas. Šis pokerio žaidėjas taip desperatiškai siekė išlikti pokerio žaidime net ir tuomet, kai jam labai nesisekė, kad galiausiai pritrūkęs pinigų nusprendė žaidime pastatyti savo žmoną. Nesunku nuspėti, kad jis pralaimėjo. Ji buvo tokią įtūžusi, kad akimirksniu jį paliko.
  7. Angolos kalėjimo rodeo. Angolos kalėjime yra organizuojamas rodeo, kuris vadinamas „Nuteistųjų pokeriu“. Jo metu keturi nuteistieji yra pasodinami už pokerio stalo, kuris stovi ringe. Jie žaidžia pokerį, kol galiausiai yra išleidžiamas bulius. Paskutinis žmogus, kuris palieka stalą, laimi.
  8. Teksaso milijardierius. Kartą Teksaso milijardierius pradėjo žaisti ypatingai didelių statymų pokerio žaidimus prieš daugybę žinomiausių pokerio profesionalų manydamas, kad jų žaidimas bus neigiamai paveiktas dėl didžiulių sumų, kuriomis jie turės rizikuoti. Tačiau profesionalus pokerio žaidėjas Phil Ivey vos per tris dienas laimėjo daugiau nei 16 mln. USD.
  9. Profesionalaus pokerio žaidėjo užmaršumas. Vienas profesionalus pokerio žaidėjas net 5 mėn. buvo praradęs savo sportinį automobilį vien todėl, kad pamiršo, kur jį buvo pastatęs. Sunku įsivaizduoti, kaip jam pavyko tapti pokerio profesionalu.
  10. Teksase negalima žaisti „Texas Hold’em“ pokerio. Ar žinojote, kad pokerio kambariai iš tikrųjų Teksase yra neteisėti? Išimtis yra tik vienas indėnų rezervate veikiantis kazino, kuris atrado spragą. Visa tai skamba pakankamai paradoksaliai, atsižvelgiant į tai, kad minėta pokerio rūšis yra viena iš pačių populiariausių pasaulyje, tačiau Teksase jos žaisti negalima.

Daugiau faktų apie pokerį galima rasti pilname sąraše.