Sveikata, grožis

5 privalumai, kuriais pasižymi plaukelių šalinimas lazeriu

plaukeliu salinimas Kiekviena iš mūsų, kuri bent kartą gyvenime buvo išbandžiusi depiliaciją vašku, puikiai pažįsta didžiulį skausmą, kurį sukelia šis plaukelių šalinimo būdas. Ką jau kalbėti apie plaukelių pešiojimą pincetu. Tačiau tai anaiptol nėra vienintelės depiliacinės priemonės. Plaukelių šalinimas lazeriu yra šiuolaikinė alternatyva, kuri veikia gerokai veiksmingiau nei kiti plaukelių šalinimo metodai.

Todėl, jei norite pamiršti apie skausmingą, dažną ir sudėtingą depiliaciją, pristatome jums 5 privalumus, kurie yra neatsiejami nuo plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų.

Depiliacija lazeriu yra labai tiksli procedūra

Jei jums yra pažįstamas nerimo ir didelio streso pojūtis, kai pradėjusios dieną suprantate, kad depiliacijos ar plaukelių skutimo metu visgi praslydo pro akis ne vienas plaukelis ir tiesiog badyte bado jums akis, tikriausiai ne kartą pagalvojote apie alternatyvius plaukelių šalinimo būdus. Visi šie nepatogumai mažina mūsų pasitikėjimą savimi ir verčia jaustis nepatogiai.

Ir jei su tokiomis nemaloniomis situacijomis jums iki šiol buvo tekę susidurti ne vieną kartą, plaukelių šalinimas lazeriu gali būti jūsų problemų sprendimo būdas. Šiuolaikiniai plaukelių šalinimui skirti lazeriai veikia itin preciziškai ir tiksliai. Tai aukščiausio lygio moderniųjų technologijų pavyzdys. Patyręs šios srities specialistas, naudodamas lazerio spindulį, pašalina kiekvieną odos plaukelį iš kliento pasirinktos depiliuoti vietos. Rezultatai būna tiesiog stulbinantys!

Greitos procedūros – greiti rezultatai

Jei nuspręstumėte pasinaudoti plaukelių šalinimo lazeriu procedūromis, jums jų reikėtų ne daugiau kaip septynių. Vidutiniškai reikia šešių procedūrų, tačiau kai kuriems žmonės pakanka ir  trijų. Įtakos procedūrų skaičiui gali turėti oda, plaukeliai, hormoninis fonas ir naudojamas lazeris.

Tuo tarpu pačių procedūrų trukmė priklauso nuo pasirenkamos kūno vietos, tačiau aukščiausių technologijų lazerių pagalba procedūros trunka nuo vos keliolikos sekundžių (pvz., virš viršutinės lūpos), iki keliolikos minučių (pvz., kojų ar nugaros srityje).

Tai yra visiškai saugi procedūra

Plaukelių šalinimas skutimosi peiliukais, depiliacija karštu vašku ir kitos panašios tradicinės procedūros gali ir labai dažnai sukelia ne tik nemalonų skausmą, bet ir įvairius odos pažeidimus, tokius kaip įpjovimai, nudegimai ar viršutinio odos sluoksnio pašalinimas.

Tuo tarpu depiliacija lazeriu yra visiškai saugi procedūra. Plaukelių šalinimą lazeriu visuomet  atlieka gydytojas dermatologas ar sertifikuotas medicinos specialistas. Šios srities profesionalai yra sertifikuoti atlikti odos plaukelių šalinimo procedūras naudojant lazerį ir turi teisę dirbti su lazerine įranga.

Be to, visi klientai iš anksto informuojami apie tai, kaip jie turėtų pasiruošti procedūrai, supažindinami su visa būsimos procedūros eiga ir detalėmis, kurios yra svarbios po procedūros. Tokiu būdu užtikrinama, kad klientas galėtų mėgautis norimu rezultatu.

Lygi, švelni ir graži oda

Tradiciniai odos plaukelių šalinimo būdai dažnai sukelia alergines reakcijas, sausina odą, sukelia infekcijas, oda gali šerpetoti, sluoksniuotis, luptis, parausti, gali atsirasti bėrimų. Tačiau plaukelių šalinimo lazeriu procedūros atveju tokių nemalonumų išvengiama. Be to, skirtingai nei įprastinių depiliacijos procedūrų atveju, depiliacija lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatai.

Plaukelių šalinimas lazeriu taip pat padeda išvengti įaugančių plaukelių (kurie yra viena iš pagrindinių problemų, kai naudojami įprastiniai depiliacijos metodai). Ilgam laikui reikšmingai sumažėja ataugančių plaukelių kiekis, o tie plaukeliai, kurie atauga, būna gerokai plonesni ir beveik nepastebimi. Todėl, atlikus pilną plaukelių šalinimo lazeriu kursą, palaikomųjų procedūrų gali prireikti retai – nebent tik vieną kartą per metus.

Plaukelių šalinimas lazeriu padeda sutaupyti

Nors iš pradžių gali atrodyti, kad depiliacijos lazeriu procedūros yra brangesnės nei įprastiniai depiliacijos būdai, renkantis šią modernią depiliacijos priemonę reikia žvelgti į ilgalaikę perspektyvą.

Jei pabandytumėte susumuoti, kiek jums tenka investuoti į depiliaciją karštu vašku ar kitas jums įprastomis tapusias odos plaukelių šalinimo procedūras per vienus ar dvejus metus, suprastumėte, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra kur kas pigesnė alternatyva. Jau nekalbant apie sutaupomą laiką.

Šiandien plaukelių šalinimas lazeriu nebėra prabangos paslauga. Tai yra labai sparčiai populiarėjanti procedūra, kurios sukuriami puikūs rezultatai gerokai pranoksta kainą. Todėl jei  pavargote nuo sudėtingų depiliacijos būdų ir norite ilgam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais odos plaukeliais – turite galimybę tai padaryti depiliacijos lazeriu pagalba.