Dienos stovykla
Laisvalaikis

Anglų kalbos dienos stovykla Vilniuje ir jos privalumai vaikams

Jei šiuo metu svarstote, ar šiemet siųsti vaikus į anglų kalbos dienos stovyklą Vilniuje, turbūt turite įvairių klausimų ir galvojate, kokiais gi privalumais toks laisvalaikis pasižymi. Ir nors klausimų jūs galite turėti daugybę, dienos stovykla Vilniuje gali būti nuostabi patirtis jūsų vaikams.

Puikus būdas atitrūkti nuo išmaniųjų telefonų

Daugelis šiuolaikinių vaikų savo kasdienio gyvenimo neįsivaizduoja be išmaniojo telefono ir interneto. Laikas, praleidžiamas prie ekrano, tampa problema, kai pradeda trukdyti vaikams žaisti su aplinkiniais, sportuoti, ruošti namų darbus, žaisti lauke, skaityti ar palaikyti betarpišką bendravimą su kitais žmonėmis. Ir ne vieni tėveliai sako, kad bene geriausias dienos stovyklos privalumas yra tai, jog vaikai bent vienai dienai atitrunka nuo savo išmaniųjų telefonų ir interneto.

Žinoma, kiekviena dienos stovykla gali būti skirtinga ir taikyti savitas taisykles, susijusias su technologijų naudojimu. Ir nors anglų kalbos dienos stovykloje mokymo procese taip pat gali būti pasitelkiamos įvairios technologinės priemonės, vaikai tiesiogiai nebesąveikauja su išmaniaisiais telefonais, kurie paprastai atima iš jų kasdienybės daugiausiai laiko.

Sužinoma daug naujų dalykų

Vienos dienos stovykla taip pat yra skirta mokymuisi, tačiau šis mokymasis yra kitoks. Jis skiriasi nuo to mokymosi proceso, kurio metu yra siekiama išlaikyti egzaminus ir gauti kuo geresnius įvertinimus. Jis yra grindžiamas projektais ir bendradarbiavimu, skatina vaikų smalsumą ir jų kūrybiškumą, moko lengviau spręsti įvairias problemas ir padeda ieškoti sprendimų. Be to, visa tai mokoma daryti anglų kalba, o tai reiškia, kad tokiu būdu vaikams tampa daug lengviau įsisavinti naują užsienio kalbą.

Susirandama naujų draugų

Laisvalaikis yra dar geresnis, kai juo dalijamasi su puikia bendraminčių komanda. Labai svarbu, kad kiekvienas vaikas būtų fiziškai aktyvus ir sveikas, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, jog kiekvienas vaikas išmoktų bendrauti su kitais. Kai vaikai laiką leidžia anglų kalbos dienos stovykloje, jie turi galimybę bendrauti su kitais vaikais ir užmegzti naujas draugystes, kurių už stovyklos ribų galbūt niekada neturėtų galimybės užmegzti.

Fizinis ir protinis lavinimas

Dienos stovyklose laikas leidžiamas ne tik patalpose, tačiau ir gryname lauke, kur vaikai gali daugiau fiziškai pajudėti. Padidėjusį fizinį aktyvumą lydintis tonizuojantis poveikis jų psichinei sveikatai yra ypatingai svarbus. Visa tai suteikia daugiau aiškumo jų mintims ir leidžia prioritetus paskirstyti visiškai naujai. Tokiais atvejais net ir reikšmingesni gyvenimo iššūkiai gali būti išspręsti daug lengviau.

Smagiai praleidžiamas laikas

Pramogos yra labai svarbios kiekvieno vaiko vystymuisi, nes jos tiesiogiai prisideda prie pažintinės, fizinės, socialinės ir emocinės vaiko gerovės. Pramogų įvairovė labai priklauso nuo to, kokią dienos stovyklą nusprendžiama pasirinkti ir kokia yra konkrečios stovyklos kryptis bei tematika. Paprastai vaikai kartu dalyvauja įvairiose įdomiose veiklose su smagiais socialiniais elementais.

Lengvesnis anglų kalbos mokymasis

Anglų kalbos dienos stovykla Vilniuje yra labai veiksmingas būdas vaikams mokytis užsienio kalbos. Nors vaikai paprastai yra imlūs naujiems dalykams net ir įprastoje aplinkoje, kai anglų kalbos mokymasis vyksta pramogaujant, smagiai leidžiant laiką, žaidžiant ir bendraujant su kitais vaikais, įsisavinti naują informaciją ir įsiminti daug naujų angliškų žodžių tampa dar paprasčiau. Visa tai vyksta be jokio streso ir įtampos.

Pabaigai

Leisdami laiką anglų kalbos dienos stovykloje Vilniuje vaikai ugdo savo vidinę stiprybę, atsparumą, savarankiškumą ir išmoksta pozityvių problemų sprendimo būdų. Tai jiems padeda daug lengviau pasiruošti jų laukiančiam tolimesniam gyvenimui.