Anglu kalbos kursai
Prekės ir paslaugos

Anglų kalbos kursai ir savarankiškas užsienio kalbos mokymasis

Anglų kalbos mokėjimas šiomis dienomis yra būtinybė, kurios tiesiog nebeturime galimybės ignoruoti. Ir tai ypač aktualu jaunajai kartai, kuri didžiąją dalį jai aktualios informacijos pasiekia būtent anglų kalba. Tačiau tikrai ne kiekvienam žmogui anglų kalbos mokymasis einasi labai sklandžiai ir lengvai. Todėl jei jus jau kurį laiką domina anglų kalbos kursai, tačiau norėtumėte rasti veiksmingų būdų anglų kalbos mokytis ir savarankiškai, galite išbandyti keletą sprendimų.

Pasinaudokite IGUDU savarankiško anglų kalbos mokymosi sistema

Norėdami anglų kalbą mokytis savarankiškai, galite pasitelkti IGUDU savarankiško anglų kalbos mokymosi sistemą, kuri gali veiksmingai pagerinti jūsų anglų kalbos tarimo ir kalbėjimo įgūdžius, kartu plėsdama ir jūsų žodyną, padėdama lengviau perprasti anglų kalbos gramatiką, tobulinti rašymo, skaitymo ir klausymo įgūdžius.

Klausykitės anglų kalbos

Klausymosi svarba mokantis anglų kalbos yra didžiulė – ypač, jei mokotės savarankiškai ir norite kuo greičiau pasiekti gerų rezultatų. Laimei, šiandien klausytis anglų kalbos galima bene visur – nepaisant to, ar būsite jaukiai įsitaisę savo namuose, ar važiuosite automobilyje. Tam galite naudoti tiek radiją, tiek ir klausytis muzikos ar audioknygų. Net jei iki šiol buvote pratę klausytis daugiausia lietuviškai, nes tai jums atrodė praktiškiau, mokantis anglų kalbos savo įpročius reikėtų pakoreguoti. Tokiu būdu galėsite daug lengviau išmokti anglų kalbą.

Pamirškite apie įgarsintus filmus

Nors gali atrodyti daug mieliau žiūrėti lietuvių kalba įgarsintą kino filmą, norint patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius ir tai padaryti savarankiškai, vertėtų pradėti žiūrėti angliškus filmus, kurie nebūtų įgarsinti. Tai yra nuostabus pagalbininkas užsienio kalbos mokymosi kelyje. Be abejo, jei dabartinis jūsų anglų kalbos lygis yra žemesnis nei vidutinis, galite pasitelkti ir lietuviškus subtitrus, tokiu būdu klausydami angliškai, tačiau perskaitydami lietuviškai. Kai jūsų anglų kalbos įgūdžiai pagerės, nė nepastebėsite, kaip nebesivarginate skaityti subtitrų ir mėgaujatės jums patinkančiu filmu.

Daug skaitykite, bet dažniau rašykite

Skaitymas anglų kalba yra puiki priemonė mokytis anglų kalbos, tačiau nors skaityti reikia daug ir stengtis tai daryti visur, kur tik įmanoma, tokiu būdu plečiant savo žodyną ir mokantis sakinių sandaros subtilybių, neturėtumėte pamiršti ir apie dažną rašymą. Tiesą sakant, jei norite savarankiškai lengviau ir greičiau išmokti anglų kalbą, rašyti turėtumėte netgi daugiau nei skaityti.

Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad jūsų kasdienybėje nėra tiek daug galimybių rašyti anglų kalba (ypač, jei jūsų darbas nėra susijęs su užsienio kalba), vis dėlto galite pasistengti pratintis e. laiškus ar trumpąsias SMS žinutes savo draugams ir artimiesiems rašyti anglų kalba. Taip pat naudinga dalyvauti įvairiose internetinėse diskusijose, kuriose kalbama angliškai.

Išnaudokite kiekvieną galimybę kalbėti angliškai

Rašyti, skaityti ir klausytis yra labai veiksminga mokantis anglų kalbos, tačiau ne ką mažiau svarbu nepraleisti progos kalbėti angliškai. Nors pradžioje jums gali atrodyti drovu kalbėti angliškai, ypač, jei jūsų aplinkoje kalbančiųjų anglų kalbos lygis yra pakankamai aukštas, turėtumėte perlipti šį barjerą ir įsitraukti į kiekvieną pokalbį vos tik atsiranda tokia proga. Todėl jei kitą kartą jus mieste užkalbins turistas, kuris prašys jūsų padėti jam surasti norimą objektą, neatsisakykite jam padėti. Neilgai trukus jūs suprasite, kad kalbėti angliškai nebėra taip baisu, kaip iš pirmo žvilgsnio jums galėjo pasirodyti.

Taigi, jei norite pradėti savarankiškai mokytis anglų kalbos, turėtumėte pasinaudoti bent keliais iš šių patarimų, tokiu būdu daug lengviau pasiekiant norimą tikslą.