Apranga, mada

Apatinio trikotažo matavimas: ar galima ir ar būtina?

Matuotis drabužius įprastose rūbų parduotuvėse yra gana įprasta. Tiesa, viršutinius drabužius. O ką daryti tokiu atveju, kai reikalingas apatinio trikotažo pamatavimas? Daugeliui merginų, moterų yra nemalonu matuotis tokius drabužius, kadangi niekada negalite žinoti – kas juos matavosi prieš tai?

Ką daryti? Žinoti, koks apatinis trikotažas Jums labiausiai tinka ir pirkti internetu: https://miestomada.lt/30-apatinis-trikotazas. Kita alternatyva – išbandyti kelis triukus, kurie padės tinkamai pasirinkti trikotažą jo net nepasimatavus arba matuotis – atsargiai.

Tinkamiausio dydžio liemenukai

Moterys klysta galvodamos kad gali metai iš metų pirkti to paties dydžio liemenukus ir džiaugtis prilaikomomis ir gražiai atrodančiomis krūtimis. Deja, metų eigoje moters krūtinė keičiasi, tad natūralu, kad jai reikalingas ir kitoks liemenukas. Nenustebkite, jeigu vieną dieną vietoje paprasti liemenuko turėsite pasirinkti tokį, kuris yra su pakietinimais. Jeigu tik jie padeda gražiai krūtims glusti – kodėl gi ne.

Kaip susižinoti savo krūtinės dydį? Matuokite apimtis per krūtinę ir žemiau jos. Pagal skaičius – ieškokite ir Jums labiausiai tinkamo liemenuko, kuris gražiai apglus, tačiau nespaus ir neliks tarp. Nereikės matuotis, tačiau galėsite jaustis rami, kad pasirinktas liemenukas yra tinkamas. Panašiai darykite ir su kelnaitėmis.

Matuokitės ant savo apatinių

Kai kurios moterys matuojasi naujais pasirinktus apatinius ant savų. Tai reiškia, kad dedami liemenuką matavimui ant to, kuris tuo metu dėvimas. Taip pat pasimatuojamos ir kelnaitės. Toks matavimo būdas nėra blogas, tačiau nepamirškite, kad dažniausiai pasirenkami per dideli apatiniai, kadangi pirmasis sluoksnis, kurį dėvite, vizualiai padidina Jūsų apimtis. Žinoma, galima pirkti šiek tiek didesnius apatinius, tačiau dažniausiai tokie matavimaisi nepasiteisina.

Akcentai, kuriuos reikia įvertinti

Matuojantis apatinį trikotažą taip pat reikia įvertinti tam tikras smulkmenas. Tai padės rasti tinkamiausią apatinuką.

  • Matuodamiesi liemenuką žiūrėkite, kad jis gerai laikytųsi užsegus į pačią artimiausią kilpelę. Dažniausiai metų eigoje jis išsitampo, tad visada galėsite pasinaudoti ir tolimesnes kilpeles.
  • Žiūrėkite, kad uždėjus liemenukus petnešėlės nebūtų nei per laisvos, nei labai stipriai įsitempusios. Jos neturi kelti diskomforto, tačiau stabiliai prilaikyti krūtinę ir tada, kai judate, šokate, bėgate.
  • Jeigu pro liemenuko šonus lenda krūtys – tai reiškia, kad kaušeliai yra per maži.
  • Lankeliai po liemenuku taip pat neturi kelti jokio diskomforto, jie turi būti greta šonkaulių.  Jeigu per daug spaudžia, tai reiškia, kad liemenuko apimtis Jums yra per maža. Gerai, kai dar likę kabliukų, kurie padės padidinti. Kitu atveju reikalingas kito liemenuko pirkimas.

Nors matuotis su įvairiausiais triukais pavyks, tačiau, visgi, geriausia pirkti internetu, kadangi tokiu atveju galėsite būti tikras,  kad gavote apatinius, kurie tikrai nebuvo liesti žmonių iškart po pagaminimo.