Apranga, mada

Apatinio trikotažo spalvos pavasariui

naktinukai

Su lyg kiekviena diena arčiau pavasario, mes matome vis daugiau drabužių, avalynės ir kitokių prekių lentynose skirtų šiam sezono metui. Nors orai išties permainingi tačiau, visgi pavasariška saulė ir vėjas jau netrukus kedens mūsų plaukus. Pradėti ruoštis pavasariui dar ne per vėlu. Nors norint apsipirkti pigiau, reikėjo drabužius ir avalynę įsigyti per žiemos išpardavimus, tačiau su nauju pavasariu ateis ir naujos drabužių kolekcijos.

Kiekvienais metais yra pristatoma gausybė naujų kolekcijų. Dizaineriai ir įvairios mados kompanijos ištisus mėnesius suka galvas, kokias madas įvesti į rinką arba kaip naujas tendencijas pritaikyti savo produktams. O tuo tarpu pirkėjai ir būsimi klientai gali rinktis ir puoštis iš didelės gausybės prekių, kurios guli lentynose arba yra demonstruojamos ant podiumų modelių. Būtent manekenės aprengtos dizainerių siūtomis suknelėmis ir kostiumėliais įtakoja tam tikras mados tendencijas, kurios visuomenėje įsigalėja ir susiformuoja bėgant laikui. Kai kurios moterys atidžiai seka mados pasaulį tam, kad neatsilikti nuo kitų arba išsiskirti iš visuomenės ir atrodyti gražiai bei seksualiai. Beje, dažnu atveju moterys teikiančios pirmenybę naujos kolekcijos drabužiams, suka galva, kaip neatrodyti vulgariai ar per daug iššaukiančiai, mat dažniausiai tokios moterys yra labiau išsilavinusios ir pasiturinčios. Gera žinia ta, kad pavasario spalvos yra pastelinės ir kiek neutralios, todėl tikrai nekils minčių atrodyti vulgariai ar labai ryškiai. Žinoma, yra tam tikros progos, kurių metu reikėtų nepaisyti šio sezono tendencijų ir pasipuošti, bei išsiskirti seksualiu garderobu. Reikėtų nepamiršti, kad seksualūs moteriški apatiniai yra labai svarbus atributas ir kad, ne tik viršutiniai rūbai demonstruoja skonį stiliui. Jei ir nesimato liemenėlės petnešėlės, dar nereiškia, kad nereikia derinti apatinio trikotažo prie vakarinės ar šventinės aprangos. Kaip minėjome ankščiau reikėtų derinti šviesias dramblio kaulo ar smėlio spalvas. Visgi labai gerai derėtų tarpusavyje lengvai žalsva spalva su jau minėtomis ankščiau. Bateliai taip pat neturėtų būti labai ryškių spalvų ir su daug aksesuarų ant jų. Saulėlydžio oranžinė spalva puikiai derėtų, jei važiuotumėte atostogauti į šiltus kraštus. Dar reikėtų pabrėžti, jog norint atrodyti skoningai, tokie aksesuarai, kaip rankinukas, diržas ar akiniai turėtų būti tamsesnės ir ryškesnės spalvos. Visgi jei savimi dvejojate ir nežinote, kaip save papuošti, visada galite paieškoti daugiau informacijos internete arba tiesiog bandyti kurti savo įvaizdį su draugės ar draugų pagalba.

Prisiminkite jog pavasaris yra pereinamasis metų laikas, kuriame vyrauja ramybė ir švelnios spalvos. Saugokite save ir nesusirkite.