Auksiniai ir sidabriniai ziedai
Apranga, mada

Auksiniai ir sidabriniai žiedai: ką pasirinkti

Jau kurį laiką svarstote, kokį žiedą pasirinkti – auksinį ar sidabrinį? Esate girdėjusios, kad taurųjį metalą reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo odos arba akių spalvą? Taip pat girdėjote įvairių „taisyklių“, kurių reikėtų laikytis renkantis žiedų spalvas, tačiau nesate tikros, kaip turėtumėte jomis vadovautis? Galvojate apie auksinių ir sidabrinių žiedų mūvėjimą kartu, tačiau baiminatės, kad galite suklysti? Nors galite sau kelti daugybę klausimų, laimei, visuomet yra sprendimų, kuriuos pravartu pasitelkti.

Iš tikrųjų aukso ir sidabro papuošalų nešiojimas yra tema, kuria diskutuojama jau daugybę metų, todėl visiškai suprantama, kad gali kilti gausybė neaiškumų, kokį taurųjį metalą jums vertėtų pasirinkti, užtikrinant, jog jis atitiktų jūsų individualų stilių, lūkesčius ir numatytą biudžetą. Todėl jei norite išsirinkti jums tinkančius žiedus, dabar būtų pats metas susipažinti su keliais praktiškais patarimais.

Auksinių arba sidabrinių žiedų pasirinkimas

Visų pirma reikėtų paminėti, kad tai, kokios spalvos taurųjį metalą vertėtų pasirinkti, tradiciškai buvo sprendžiama atsižvelgiant į žmogaus odos spalvą. Šiltesnė odos spalva sufleravo apie aukso pasirinkimą, o šaltesnė – apie sidabro. Tačiau šiomis dienomis tokių „griežtų“ taisyklių nebelikę ir kiekvienas žmogus turi didelę laisvę rinktis.

Kita vertus, jei manote, kad papildomos gairės jums galėtų praversti, visuomet galite į jas atsižvelgti. Paprastai sakoma, kad žmonės, kurių riešai turi mėlynas venas ir kurių oda lengvai nudega saulėje, turi vėsią odos spalvą. Tuo tarpu žmonėms, kurių venos yra žalsvos, odos atspalvis yra tamsesnis arba oda gražiai įdega saulėje, priskiriama šilta odos spalva.

Tačiau jei žiedo metalą nuspręstumėte rinktis atsižvelgiant į savo odos spalvą, nepamirškite, kad auksas gali būti ne tik geltonas, tačiau ir rožinis ar baltas. Todėl jei norite universalesnio sprendimo, rožinio aukso žiedai dažniausiai puikiai atrodo ant daugumos žmonių ir gali labai originaliai papildyti jūsų įvaizdį.

Taip pat, sprendžiant iš kokio tauriojo metalo pagamintą žiedą jums vertėtų pasirinkti, reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog auksiniai žiedai yra brangesni už sidabrinius žiedus, nes auksas yra gerokai vertingesnis taurusis metalas. Todėl priimant sprendimą dėl žiedo metalo, naudinga atsižvelgti ir į savo numatytą biudžetą.

Verta atminti, kad tuo atveju, jei žiedą norite padovanoti ir nesate tikri, kokia spalva galėtų labiausiai patikti būsimam dovanos gavėjui, būtų verta pasidomėti, kokių spalvų papuošalus jis yra linkęs nešioti. Tai gali palengvinti žiedo pasirinkimą.

Aukso ir sidabro derinimas

Turbūt dauguma iš jūsų prisimenate anuomet labai populiarią stiliaus taisyklę, jog jokiu būdu negalima tarpusavyje derinti sidabrinių ir auksinių papuošalų. Laimei, šios taisyklės nebėra ir dabar galima drąsiai drauge derinti bet kokių spalvų metalus.

Jei nuspręsite derinti skirtingus metalus, visuomet pravartu pradėti nuo dominuojančios spalvos pasirinkimo, o tuomet ją paryškinti kita spalva. Taip pat nepamirškite ir iš aukso bei sidabro pagamintų žiedų sluoksniavimo. Tai gali jums padėti suformuoti išskirtinį ir akį traukiantį įvaizdį. Tik jei pasirinksite sluoksniuoti žiedus, būkite tikros, kad tuo pačiu metu nesluoksniuojate ir kitų papuošalų, tokių kaip kaklo vėriniai ar apyrankės.

Galiausiai tai, ką nuspręsite pasirinkti, priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų, stiliaus ir biudžeto. Jei turite galimybę, leiskite sau eksperimentuoti su skirtingais metalais ir įvairiais žiedų dizainais, kol atrasite tai, kas labiausiai jums tinka.

Pabaigai

Auksiniai ir sidabriniai žiedai yra labai elegantiški ir laikui nepavaldūs pasirinkimai, todėl nepaisant to, kokius žiedus nuspręsite pasirinkti, turėsite tai, kas niekuomet neišeis iš mados ir kasdien papildys jūsų įvaizdį.

Daugiau: Silvera