Be kategorijos

Automobilių nuoma – ir Vilnius šalia

Apie automobilio nuomą visada verta pagalvoti jau ganėtinai prieš kelionei prasidedant. Kuo anksčiau apsisprendžiama dėl automobilio nuomos, tuo daugiau šansų, kad automobilių nuoma besiverčiančios kompanijos galės pateikti patį geriausią pasiūlymą.

Visais atvejais, kai iš anksto ieškoma automobilio, realu rasti kur kas pigesnį nuomos variantą, nei tą darant paskubomis ir bet kur. Automobilių nuoma užsiimančios kompanijos neretai siūlo itin didelį automobilių asortimentą. Lietuvoje praktiškai be konkurencijos šioje vietoje laimi “SIXT“ kompanija. Jos nuomos taškų ypatingai verta ieškoti tiems, kurie atvyksta į Vinių, tikėdamiesi pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų. Šios kompanijos atstovai suteiks galimybes bet kuriam klientui kelionės metu pajausti didžiausią komfortą bei visiškai savęs neriboti – kilometražų apribojimas netaikomas.

Automobilių nuoma iš minėtos kompanijos suteikią šansą trokštamas Vilniaus vietas pasiekti beveik ranka. „SIXT“ visada geba pasiūlyti pačių naujausių ir kokybiškiausių automobilių, kurių dar greičiausiai neteko išvysti Lietuvos keliuose.

Kaip išsirinkti automobilį?

Iš pradžių reikėtų apmąstyti, kokio automobilio norima. Didesnio ar mažesnio? Kokiu automobiliu  būtų patogiau vykti ne vien komforto, taip pat ir patirties atžvilgiu. Visada verta įsitikinti, jog renkatės automobilį nuomai su gera pavarų dėže. Be jokios abejonės, tie, kurie be jokių problemų geba vairuoti mašiną, turinčią mechaninę pavarų dėžę, nejaus problemų vairuodami automobilius ir su automatine pavarų dėže. Visgi, jeigu nutinka atvirkščiai, galima neišvengti ir šiokių tokių keblumų.

SIXT kompanija, turinti savo filialus jau ir šešiuose Lietuvos miestuose, gali pasiūlyti automobilį tiek su automatine, tiek su mechanine pavarų dėže. Nusprendėte, kad Jus tikrai domina automobilių nuoma?  Nuo šiol ši paslauga gali asocijuosis tik su pačiomis geriausiomis emocijomis.

Sprendžiate klausimą iš kur geriausia būtų išsinuomoti automobilį? Galbūt vertėtų rinktis ilgus metus veikiančią kompaniją? Reikia pripažinti, kad tik jos geba būti ypatingai lanksčios ir pasiūlyti pačias geriausias nuomos sąlygas savo klientams. Ir ne vien tai – tokios įmonės gali pasigirti ypatingai didelių automobilių asortimentu, tad „SIXT“ kompaniją jau seniai žino net tik paties aukščiausio rango valstybinių įstaigų vadovai, bet ir išrankiausi verslininkai.