Automobiliu nuoma
Automobiliai

Automobilių nuoma: spartaus populiarėjimo priežastys

Pastebima, kad bėgant laikui vis daugiau žmonių pirmenybę ima teikti automobilio nuomai, o ne jo įsigijimui. Nors daliai vairuotojų iš pirmo žvilgsnio toks sprendimas gali atrodyti kaip pakankamai neefektyvus ar netgi per daug brangus, į visą tai pažvelgus iš kiek kitos perspektyvos, galime matyti priešingą vaizdą. Todėl pateiksime jums keletą priežasčių, kodėl automobilių nuoma šiandien sulaukia tokio didelio vartotojų dėmesio.

Didelis automobilių asortimentas

Kai įsigyjame transporto priemonę, ilgam laikui turime susitaikyti su jos trūkumais, kurių galbūt pradžioje ir nebuvome pastebėję. Be to, mūsų poreikiai gali pasikeisti, todėl įsigyta transporto priemonė gali tapti nebe tokia praktiška. Tačiau jei nusprendžiame naudotis automobilių nuoma, kaskart galime rinktis vis naują automobilį, atsižvelgiant į tai, kokie tuo metu yra mūsų numatyti tikslai ir transporto priemonei keliami reikalavimai.

Vykstate į kelionę po mažiau apgyvendintas vietoves? Ne bėda – išsinuomokite visureigį. Galvojate daugiau laiko praleisiantys važinėdami mieste ir jums reikia labai ekonomiško automobilio? Galite pasirinkti taupų hečbeką. Kiekvienai progai galite lengvai surasti geriausiai tinkančią transporto priemonę, kartu užtikrindami puikią vairavimo patirtį.

Nereikia rūpintis technine priežiūra

Jei kada nors turėjote nuosavą transporto priemonę, puikiai žinote, kiek papildomų išlaidų gali pareikalauti jos techninė priežiūra. Tai taip pat atima ir nemažai laiko bei kelia nemenką stresą. Tačiau jei naudojatės automobilių nuoma, jums nebereikia jaudintis nei dėl techninės apžiūros, nei dėl įvairių techninių gedimų šalinimo ar profilaktinės transporto priemonės patikros autoservise.

Išsirenkate jums patinkančią transporto priemonę, pasirašote automobilio nuomos sutartį, sumokate sutartą automobilio nuomos kainą ir nustatytą laikotarpį transporto priemone naudojatės nesijaudindami dėl jos techninių gedimų. Kiekvienas nuomojamas automobilis turi galiojančią techninę apžiūrą, yra techniškai tvarkingas ir paruoštas saugiai eksploatacijai.

Nemokama techninė pagalba kelyje

Jei nuomojatės transporto priemonę, galite būti tikri, kad ištikus nelaimei kelyje jums visuomet į pagalbą atvyks techninės pagalbos paslaugų teikėjai ir visus rūpesčius išspręs už jus. Su visiškai priešinga situacija gali tekti susidurti tuomet, jei esate automobilio savininkas ir su draudimo bendrove sudarytoje sutartyje nėra įtrauktos techninės pagalbos kelyje galimybės. Tokiais atvejais iškilusias problemas tenka spręsti patiems.

Palanki automobilių nuomos kaina

Didelis automobilių nuomos bendrovių ir privačiai automobilius nuomojančių vartotojų skaičius rinkoje užtikrina labai palankią automobilių nuomos paslaugų kainodarą. Kuo didesnis pasirinkimas, tuo žemesnėmis kainomis galite pasinaudoti.

Jei nenorite kreiptis į automobilių nuomos bendrovę, visuomet galite rinktis iš privačių asmenų nuomojamų automobilių, pvz., ADCrent.com platformoje, tokiu atveju mokėdami dar mažesnę nuomos kainą.

Didelis patogumas

Jei naudojamasi automobilių nuomos paslaugomis, šių paslaugų teikėjai savo klientams jų pasirinktą transporto priemonę gali pristatyti į jiems patogią vietą. Pavyzdžiui, jei jūs už kelių dienų grįšite į Lietuvą ir norite dar oro uoste persėsti už automobilio vairo, nuomodamiesi automobilį galite nurodyti, kuriame oro uoste ir kurią dieną bei valandą turėtų būti pristatytas jūsų pasirinktas automobilis. Tai suteikia kur kas daugiau patogumo ir padeda eliminuoti daug papildomų rūpesčių, kurie galėtų iškilti, jei tektų naudotis viešuoju transportu ar taksi paslaugomis.

Pabaigai

Šiandien automobilių nuoma gelbėja daugeliui vartotojų – nepaisant to, ar norima nebūti priklausomiems nuo transporto priemonės ir turėti galimybę ją keisti bet kuriuo pasirinktu metu, ar prireikia pakaitinio automobilio sugedus nuosavai transporto priemonei. Todėl jei iki šiol svarstėte, ar automobilių nuoma galėtų būti jūsų dėmesio vertas pasirinkimas, pateikti šių paslaugų privalumai padės jums lengviau apsispręsti.