Finansai

Be darbo ir be pinigų – ar galima kreiptis dėl paskolos bedarbiams?

Kiek kartų kreipėtės dėl paskolos bedarbiams? Ir kiek kartų jūs gavote neigiamą kreditorių atsakymą? Nėra ko abejoti, kad visais atvejais jums buvo atsakyta neigiamai. Išimčių nėra. Kredito bendrovėse paskolos bedarbiams nėra suteikiamos. Tai draudžia Lietuvos Respublikos dabartiniai galiojantys įstatymai. Jei kredito bendrovė šiomis dienomis bedarbiui asmeniui suteiktų paskolą, jai grėstų labai griežtos sankcijos. Todėl jei jūs neturite darbo, tačiau norite gauti paskolą, apie kredito bendroves pamirškite. Tokiu atveju jums reikėtų pasidomėti, ką galėtų pasiūlyti fiziniai asmenys, teikiantys įvairaus dydžio paskolas.

paskolos bedarbiamsJei jums įdomu, kur tokius asmenis galėtumėte rasti, atsakyti labai nesudėtinga. Kiekvienas mokame naudotis internetu, todėl nėra jokių keblumų randant fizinius asmenis, kurie gali sutikti paskolinti mums reikiamą pinigų sumą. Žinoma, mes kalbame apie paskolas, todėl būtina suprasti, kad jas jums reikės grąžinti. Jei turite finansinį įsipareigojimą ir tam, kad jį gautumėte, buvote sudarę paskolos sutartį, jūs turite labai aiškų teisinį dokumentą, kuris įpareigoja jus laiku ir tinkamai grąžinti pasiskolintus pinigus. Trumpiau tariant, tokiu atveju nuo turimų įsipareigojimų pabėgti galimybės nėra. Juos būtina grąžinti.

Be abejo, norint paskolos grąžinimo laikotarpiu jums netektų susidurti su dideliais finansiniais nuostoliais, turėtumėte kaipmat pasidomėti naujo darbo galimybėmis. Šiandien laisvų darbo vietų yra daugybė. Be to, nereikėtų orientuotis tik į darbovietes, kurios siūlo darbą, atitinkantį jūsų specialybę. Jei matote, kad nei viena bendrovė jumis nesusidomi, pabandykite ir kitokio pobūdžio darbus. Tokiu laikotarpiu jums svarbiausia, kad turėtumėte pakankamai pajamų, kurios padėtų laiku padengti visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus ir leistų išgyventi tokį sunkų laikotarpį.

Taip pat nereikėtų nepamiršti, kad naujo darbo radimas nėra vienintelė užduotis, kurią turėtumėte atlikti, jei norite sustiprinti savo finansinį pagrindą. Jūs taip pat turite kasdien mokytis asmeninių finansų valdymo subtilybių. Ir net jei iki šiol manėte puikiai mokantys valdyti savo pinigus, pagalvokite dar kartelį – kodėl susidūrėte su dabartinėmis finansinėmis problemomis? Tik nesakykite, kad dėl darbo praradimo. Jei jūs iki šiol ilgus metus turėjote darbą, tačiau vos tik jį praradote pristygote pinigų, reiškia, kad nemokėjote valdyti savo finansų, todėl jums reikia priimti atitinkamus sprendimus.