Sveikata, grožis

Biorevitalizacija – veiksminga odos atjauninimo procedūra

Biorevitalizacija gali būti naudinga procedūra, padedanti kovoti su odos senėjimu ir iš karto atrodyti gaiviau, jauniau ir labiau pailsėjusiems. Šios grožio procedūros metu pagrindinį poveikį atlieka hialurono rūgštis, kuri veikia odos elastingumą, blizgesį ir minkštumą. Atlikti veido biorevitalizaciją reiškia atkurti natūralias veido apimtis, giliai drėkinti audinius, iš naujo aktyvuoti normalius odos augimo ir apykaitos mechanizmus, reaktyvuoti dermos funkciją ir veiksmingai neutralizuoti kolageno degradacijos poveikį. Tai yra labai veiksminga ir moderni veido odos atjauninimo procedūra.

Kas yra veido biorevitalizacija?

Veido biorevitalizacija, dar vadinama bioliftingu, yra neinvazinė grožio procedūra. Tai yra nechirurginis veido pakėlimas, kurio pagalba yra atstatomas senėjimo išbandymų ištiktų odos audinių elastingumas ir tonusas. Tai yra labai modernus estetinės medicinos srities metodas, kai švirkščiant gryną hialurono rūgštį, mineralus ir vitaminus, paskatinama kolageno gamyba, giliai drėkinant odą ir atkuriant jos natūralią pusiausvyrą. Po šios atliktos veido odos priežiūros procedūros veidas iš karto atrodo gaivesnis ir lygesnis.

Veido biorevitalizacija iki šiol yra viena iš paklausiausių veido grožio procedūrų ir nesukelia jokių ypatingų kontraindikacijų ar rimto šalutinio poveikio, todėl visiškai nenuostabu, kad biorevitalizacija sulaukia tokio didelio vartotojų dėmesio ir populiarumo.

Pagrindiniai biorevitalizacijos privalumai

Biorevitalizacija turi daugybę privalumų, todėl būtų naudinga išskirti bent jau pagrindinę šios šiuolaikinės grožio procedūros naudą:

 • oda iš karto tampa stangresnė ir elastingesnė;
 • pašviesėja veido oda;
 • oda tampa putlesnė;
 • sumažina smulkias raukšleles;
 • atgaivina visiškai visą veido odą;
 • pagerina veido tonusą ir padidina elastingumą;
 • sukuria veido odos „pakėlimo“ efektą;
 • išlygina raukšles;
 • pagerina veido odos kraujotaką ir spalvą;
 • padidina natūralią hialurono rūgšties gamybą odoje;
 • padidėja odos atsparumas laisvųjų radikalų poveikiui ir odos regeneracijos gebėjimas;

Kaip atliekama biorevitalizacija?

Veido biorevitalizacija yra veiksminga veido odos senėjimą stabdanti procedūra, galinti tonizuoti giliąją veido dermą, panaikinti kaktos raukšles, mimikos linijas, burnos raukšles ir sumažinti tamsius ratilus po akimis. Tačiau tai dar ne viskas: bioreljefingas gali veikti ir kitus odos netobulumus, pavyzdžiui, melasmą ir tamsias veido dėmes. Pagrindinis tikslas, kaip ir tikėtasi, yra stabdyti veido odos senėjimo procesus, pasitelkiant tris pagrindinius veiksmus:

 • restruktūrizuojantis poveikis: skatina ląstelių apykaitą, kolageno elastino ir hialurono rūgšties gamybą, todėl veido oda atsipalaiduoja;
 • antioksidacinis poveikis: neutralizuoja laisvųjų radikalų, pagrindinių ląstelių senėjimo priežasčių, poveikį;
 • drėkinamasis veikimas: skatina audinių drėkinimą, todėl greitai atjaunėja veidas ir gerokai sumažėja raukšlių.

Kaip biorevitalizacija veikia atkuriant odos sveikatą?

Biorivatalizacija veikia odos sveikatos problemas, o kadangi tai neinvazinis, nechirurginis gydymas, hialurono rūgštis sušvirkščiama į odos paviršių užtepus vietinio anestetiko kremo, kur ji natūraliai absorbuojasi. Įšvirkšta hialurono rūgštis imituoja natūralią odos sudėtį ir veikia kartu su kolagenu, kad suplonintų odos ląsteles ir jos atrodytų jaunatviškesnės. Ji taip pat padeda sumažinti smulkių linijų, raukšlių, randų, mimikos raukšlių, juoko linijų, kaklo ir plaštakų nugarėlių išvaizdą.

Pabaigai

Taigi, jei norite, kad jūsų veido oda būtų atjauninta ir jai būtų sugrąžintas jaunatviškas spindesys, biorevitalizacija gali būti vienas iš pačių veiksmingiausių sprendimų. Tačiau suprantama, kad siekiant puikios veido odos sveikatos, būklės ir išvaizdos, visuomet reikėtų pasistengti suformuoti tinkamą veido odos priežiūros rutiną, kurios sistemingai laikytumėtės, kartu nepamirštant ir sveikos gyvensenos sprendimų.