Sveikata, grožis

Blakstienų tušas privalumai

Kalbant apie blakstienų tušą, beveik kiekvienas gamintojas yra skirtingas. Konkretus blakstienų tušas, kuris puikiai tinka jūsų bičiuliui, greičiausiai netiks jums.

Kaip greitai išsiaiškinsite, situacija slypi ne tuše, o jūsų blakstienose. Be to, toliau tyrinėdami pastebėsite, kad pats tušas nėra nė perpus toks svarbus, kaip tikroji tušo lazdelė, kuria naudojamas tušas.

Geriausi tušai

Jei esate užriestų, išretėjusių ar net blankių blakstienų taikinys, nesijaudinkite. Parengiau keletą patarimų, kurie padės jums išsirinkti geriausią blakstienų tušą. Atsižvelkite į tai, kad beveik visi blakstienų tušai veikia su skirtingomis lazdelėmis, todėl nepatartina jų derinti, nes rezultatai gali būti pražūtingi. Mėginti išsirinkti yra labai sudėtinga.

Vis dėlto, naudodamiesi mano siūloma medžiaga, galėsite geriau pasirinkti, kokį blakstienų tušą pasirinkti.

Visų pirma rasite įvairių tipų blakstienų tušų. Vandeniui atsparus, storinantis, plečiantis, apibrėžiantis ir formuojantis blakstienų tušas – tai visi blakstienų tušo tipai. Iš tiesų! Išsirinkti blakstienų tušą dabar yra sudėtingiau nei anksčiau, daugiausia dėl to, kad jų yra labai daug. Daugelis žmonių dažnai renkasi blakstienų tušą, kuris paryškina jų odos spalvą. Atsižvelkite ir į savo akių spalvą ir rinkitės blakstienų tušą, kuris tiktų prie abiejų.

Išvaizda

Jei galbūt siekiate stulbinančios išvaizdos, tuomet galite smagiai pasidažyti tamsiai žydru ir šviesiai žydru tušu, jei jūsų akys mėlynos. Violetinis blakstienų tušas labai gerai tinka ypač žalių akių asmenims, turintiems žilstelėjusius plaukus, taip pat apskritai šviesios odos žmonėms. Rinkdamiesi blakstienų tušą turite atkreipti dėmesį į konkretaus tušo šepetėlio dydį. Kuo didesnės apimties ir ilgesnės blakstienos, tuo didesnio šepetėlio reikia.

Pavyzdžiui, paimkite ilginantį blakstienų tušą. Manau, kad tokio tipo tušas puikiai tinka toms, kurių blakstienos yra vidutiniškai tankesnės. Šepetėliai paprastai turi pailgintus šerelius, kad būtų lengviau užtepti tušą ant blakstienų galiukų. Be to, jie tenkina jūsų blakstienų didinimo reikalavimus. Vandeniui atsparų blakstienų tušą gali naudoti visi, jei tik nėra jam padidėjusio jautrumo. Tačiau šio tipo blakstienų tušas nerekomenduojamas naudoti kiekvieną dieną ir labai rekomenduojamas sportininkams, kurie daug laiko praleidžia vandenyje arba neįtikėtinai drėgnoje aplinkoje.

Apibrėžiantis blakstienų tušas – padengia kiekvieną blakstieną, kad jos taptų gerokai ilgesnės ir labai paryškintos.

O kaipgi tirštinantis blakstienų tušas? Storinančio tušo lazdelės yra su storesniais šereliais. Jos skirtos blakstienoms padidinti ir labiau išryškinti, nes jas sutirština, kaip ir nurodo konkretus prekės ženklas.

Gumuliuojantis blakstienų tušas naudingas norint atskleisti akis, kad jos būtų ryškesnės, o blakstienos būtų pilnesnės. Jie ne tik paryškina nuostabias akis, bet ir itin išryškina blakstienas.

Tikriausiai nenaudojate daug makiažo, bet tikėtina, kad esate blakstienų tušo gerbėja. Tačiau kalbant apie blakstienų tušą, kiekvienas prekės ženklas yra unikalus. Blakstienų tušas, kuris tinka jūsų draugei, nebūtinai tiks jums. Kaip netrukus įsitikinsite, problema slypi ne tuše, o jūsų blakstienose. O kai įsigilinsite giliau, pamatysite, kad pats tušas nėra nė perpus toks svarbus, kaip tušo lazdelė, kuri naudojama jį naudojant.

Jei esate susivėlusių, retų ar blankių blakstienų auka, nesijaudinkite. Surinkau keletą patarimų, kurie padės išsirinkti geriausią blakstienų tušą. Atminkite, kad visiems blakstienų tušui naudojamos skirtingos lazdelės, todėl nederėtų jų maišyti, nes rezultatai gali būti katastrofiški. Bandyti priimti sprendimą yra labai sunku.

Tačiau turėdama informacijos, kurią pateiksiu, galėsite geriau nuspręsti, kokį blakstienų tušą išsirinkti sau.

Visų pirma yra skirtingų tipų blakstienų tušai. Vandeniui atsparus, tirštinantis, ilginantis, apibrėžiantis ir sukuriantis blakstienų tušas – visi šie tušo tipai yra blakstienų tušas. Taip! Išsirinkti blakstienų tušą dabar sudėtingiau nei anksčiau daugiausia dėl to, kad jų yra labai daug. Dauguma žmonių linkę rinktis blakstienų tušą, atitinkantį jų odos atspalvį. Pagalvokite ir apie savo akių spalvą ir rinkitės blakstienų tušą, kuris tiktų prie abiejų.

Jei siekiate dramatiško žvilgsnio, galite smagiai pasidažyti tamsiai mėlynu ir šviesiai mėlynu tušu, t. y. jei jūsų akys mėlynos. Violetinės spalvos blakstienų tušas labai tinka, ypač žalias akis turintiems asmenims, turintiems rusvus plaukus arba apskritai šviesios odos asmenims. Rinkdamiesi blakstienų tušą turite atkreipti dėmesį į blakstienų tušo šepetėlio dydį. Kuo pilnesnes ir ilgesnes blakstienas turite, tuo storesnio šepetėlio jums reikia.

Pavyzdžiui, paimkime ilginamąjį blakstienų tušą. Manau, kad šio tipo tušas puikiai tinka toms, kurių blakstienos yra pakankamai tankios. Šepetėliai paprastai turi ilgus šerelius, kad būtų lengviau užtepti tušą ant blakstienų galiukų. Jie taip pat tarnauja jūsų blakstienų ilgiui prailginti. Vandeniui atsparų blakstienų tušą gali naudoti visi, jei tik nėra jam alergiški. Tačiau šio tipo tušas nėra labai rekomenduojamas kasdieniam naudojimui, o labai rekomenduojamas sportininkams, kurie didelę dienos dalį praleidžia vandenyje arba itin drėgnoje aplinkoje.