Prekės ir paslaugos

Darbas Vokietijoje: svarbūs ne tik įgūdžiai, bet ir asmeninės savybės ir įpročiai

Klystate, jei manote, kad viskas, ko reikia, norint gauti puikų darbo pasiūlymą užsienyje, yra tik įgūdžiai. Nieko panašaus –labai svarbų vaidmenį vadina ir asmens savybės bei įpročiai. Dar svarbiau suprasti, kad kiekviena šalis unikali, tad ir joje vertinamų asmeninių savybių bei įpročių kompleksas yra unikalus.

Ne paslaptis, kad Vokietija – viena populiariausių krypčių tarp mūsų tautiečių, norinčių išvykti dirbti į užsienį. Tad pats metas pasidomėti, kokios asmeninės savybės bei įpročiai vertinami šioje šalyje, o, jei norite sužinoti daugiau apie įsidarbinimo galimybes, užsukite į https://www.headex.eu/lt/ieskantiems-darbo/uzsienis/vokietija/.

Kuklumas

Dažnai sakoma, kad kuklumas žmogų puošia. Ir iš tiesų, ši savybė yra labai svarbi vokiečiams ir ji pastebima pačiais įvairiausiais aspektais. Vokiečiai nėra linkę plėtoti itin draugiškų santykių darbovietėje, vertina tikslumą, šaltumą, oficialumą, aiškumą ir visa tai susipina į svarbią savybę kuklumą, kai ypač vertinami tie darbuotojai, kurie mažiau šneka, daugiau daro ir nesistengia kalbomis pranokti kitų. Dar daugiau, ši savybė pastebima ir dar vienu aspektu – vokiečiai kur kas palankiai vertina tuos žmones, kurie profesionalumą įrodo aukščiausios kokybės darbais.

Darbštumas

Darbštumas – dar viena savybė, kurią puikiai išvystę žmonės Vokietijoje bus greitai pastebėti ir įvertinti. Taigi, jei neskaičiuosite laiko, praleisto dirbant ir paprašyti visada sutiksite padirbėti ilgiau, ar išreikšite norą dirbti viršvalandžius, išlieka labai didelė tikimybė, kad tai pastebėję jūsų vadovai, netruks pasiūlyti išbandyti savo jėgas aukštesnėje darbo pozicijoje.

Pabrėžiama laiku ateinančių traukinių svarba 

Ši šalis, kaip jokia kita, ypač pabrėžia laiku ateinančių traukinių svarbą. Ir čia kalbame apie sekundžių tikslumu pulsuojantį traukinių tvarkaraštį, o apie žmonių punktualumą. Tad, jei norite būti palankiai vertinamais darbuotojais. atminkite, kad net ir kelių minučių vėlavimas gali padaryti neigiamą įspūdį. Tačiau visai nebūtina, kad į darbo vietą atvyktumėte ir gerokai anksčiau – vokiečiai tiesiog vertina punktualumą, tad laikykitės sutartų terminų.

Tad, jei planuojate vykti dirbti į Vokietiją, pats metas paklausti savęs, ar šios savybės  jau yra puikiai išlavintos.