IT,  Prekės ir paslaugos

Didžiausi kompiuterių priešai

kompiuteriaiKompiuteriai yra tie įrenginiai, be kurių šiandien tikrai negalime įsivaizduoti savo gyvenimo. Tačiau šį kartą ne apie tai – ko gero, daugelis iš jūsų puikiai žinote pasakymą apie tai, jog žmogus yra būtybė, turinti ir prieš, ir draugų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog šis posakis galioja ne žmonėms – jis galioja net ir kompiuteriams. Taip, perskaitėte teisingai  –  nors kompiuteris  tik elektroninis įrenginys,  prieš jis tikrai turi. O kokie iš jų yra didžiausi?

Skysčiai

Įvairūs skysčiai  –  vanduo, kava, arbata, limonadas ar sultys, drąsiai gali būti vadinami vienu didžiausių kompiuterių priešų. Taip yra todėl, jog išvardinti skysčiai patenka į įrenginio vidų net po pačius menkiausius plyšelius ir tokiu būdu pridaro labai daug žalos, o baisiausia, kas gali nutikti – kompiuteris gali nepataisomai sugesti. Tačiau kalbant apie juos, svarbu paminėti ir dar vieną detalę – kaip rodo statistika, didžioji dalis kompiuterių ir kyla  būtent  dėl šios priežasties. Ir visai nesunku suprasti, kodėl taip yra – dažnas iš mūsų  dirbdami kompiuteriu mėgstame gerti kavą, arbatą ar vandenį, o pramogaudami – atsigaivinti šlakeliu gardaus limonado ar kokteilio. Na, o tuomet, prireikia vos vieno neatsargaus judesio, ir puodelio ar stiklinės turinys keliauja ant kompiuterio.

Kritimai

Tačiau kompiuteriams pakenkti gali ne tik skysčiai, bet ir kritimai – tereikia, kad šis įrenginys nukristų iš kelių dešimčių centimetrų aukščio ir jau bus reikalingas remontas. Na, o jei kompiuteris kris iš dar didesnio aukščio, tokiu atveju tikėtina, jog ir remontas niekuo nebepadės: http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed

Maisto likučiai

Nors maisto likučiai nepridarys tiek daug žalos, kiek jos gali pridaryti skysčiai ar kritimai, jie vis tiek yra įtraukiami į kompiuterių prieš sąrašą, kadangi gali sukelti gedimus. Taigi, jei iki šiol turėjote įprotį užkandžiauti dirbami kompiuteriu, pats metas  to atsisakyti.

Dulkės

Išvardinti dalykai, dar ne visi priešai, kuriuos turi kompiuteriai – prie jau išvardintų verta pridėti dar ir dulkes. Palyginus su ką tik išvardintais, dulkės žalos pridarys mažiausiai, tačiau vis tiek gali tapti gedimų priežastimi.