IT,  Prekės ir paslaugos

Didžiausi kompiuterių priešai

kompiuteriaiKompiuteriai yra tie įrenginiai, be kurių šiandien tikrai negalime įsivaizduoti savo gyvenimo. Tačiau šį kartą ne apie tai – ko gero, daugelis iš jūsų puikiai žinote pasakymą apie tai, jog žmogus yra būtybė, turinti ir prieš, ir draugų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog šis posakis galioja ne žmonėms – jis galioja net ir kompiuteriams. Taip, perskaitėte teisingai  –  nors kompiuteris  tik elektroninis įrenginys,  prieš jis tikrai turi. O kokie iš jų yra didžiausi?

Skysčiai

Įvairūs skysčiai  –  vanduo, kava, arbata, limonadas ar sultys, drąsiai gali būti vadinami vienu didžiausių kompiuterių priešų. Taip yra todėl, jog išvardinti skysčiai patenka į įrenginio vidų net po pačius menkiausius plyšelius ir tokiu būdu pridaro labai daug žalos, o baisiausia, kas gali nutikti – kompiuteris gali nepataisomai sugesti. Tačiau kalbant apie juos, svarbu paminėti ir dar vieną detalę – kaip rodo statistika, didžioji dalis kompiuterių ir kyla  būtent  dėl šios priežasties. Ir visai nesunku suprasti, kodėl taip yra – dažnas iš mūsų  dirbdami kompiuteriu mėgstame gerti kavą, arbatą ar vandenį, o pramogaudami – atsigaivinti šlakeliu gardaus limonado ar kokteilio. Na, o tuomet, prireikia vos vieno neatsargaus judesio, ir puodelio ar stiklinės turinys keliauja ant kompiuterio.

Kritimai

Tačiau kompiuteriams pakenkti gali ne tik skysčiai, bet ir kritimai – tereikia, kad šis įrenginys nukristų iš kelių dešimčių centimetrų aukščio ir jau bus reikalingas remontas. Na, o jei kompiuteris kris iš dar didesnio aukščio, tokiu atveju tikėtina, jog ir remontas niekuo nebepadės: http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed

Maisto likučiai

Nors maisto likučiai nepridarys tiek daug žalos, kiek jos gali pridaryti skysčiai ar kritimai, jie vis tiek yra įtraukiami į kompiuterių prieš sąrašą, kadangi gali sukelti gedimus. Taigi, jei iki šiol turėjote įprotį užkandžiauti dirbami kompiuteriu, pats metas  to atsisakyti.

Dulkės

Išvardinti dalykai, dar ne visi priešai, kuriuos turi kompiuteriai – prie jau išvardintų verta pridėti dar ir dulkes. Palyginus su ką tik išvardintais, dulkės žalos pridarys mažiausiai, tačiau vis tiek gali tapti gedimų priežastimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *