Suzadetuviu ziedai
Apranga, mada

Didžiulė sužadėtuvių žiedų svarba ir ne viena įdomi detalė

Kadangi sužadėtuvės šiandien yra neatsiejamos nuo būsimų vestuvių, nenuostabu, kad šiuolaikinėje rinkoje yra prieinamas ir labai didelis sužadėtuvių žiedų pasirinkimas. Tačiau ne kiekvienas žmogus žino, kad sužadėtuvių žiedų istorija yra ypatingai sena ir pasižyminti labai įdomiais faktais.

Kokį mėnesį įvyksta daugiausiai sužadėtuvių?

Ar kada nors buvote susimąstę apie tai, koks metų mėnesis yra pats populiariausias sužadėtuvėms? Jei taip, ar jūsų spėjimas buvo vasario mėn., kadangi būtent šį mėnesį yra švenčiama įsimylėjėlių šventė – Valentino diena? Kaip bebūtų, Valentino dieną iš tikrųjų įvyksta nemažai sužadėtuvių. Ir tai yra visiškai suprantama – juk ši šventė yra tokia romantiška ir kupina meilės. Tačiau vis dėlto vasaris nėra sužadėtuvėms dažniausiai pasirenkamas mėnesis. Populiariausiu mėnesiu iki šiol išlieka gruodžio mėn. Taip, jūs supratote teisingai – žiemą įvyksta daugiausiai sužadėtuvių! Dažniausiai vyrai sužadėtuvėms pasirenka Kalėdas arba Naujuosius metus.

Kaip keitėsi požiūris į sužadėtuvių žiedus?

Kaip jau supratote, sužadėtuvių žiedų istorija mena ne vieną tūkstantį metų, todėl nenuostabu, kad bėgant šimtmečiams keitėsi ir žmonių požiūris į sužadėtuvių žiedus. Ilgą laiką sužadėtuvių žiedai buvo vertinami kaip finansinio įsipareigojimo ženklas. Tai reiškia, kad tokiu būdu vyras parodydavo savo moteriai, kad jis išgalės ją išlaikyti finansiškai. Taip pat kai kuriose pasaulio šalyje kartu su sužadėtuvių žiedu būsimai nuotakai būdavo įteikiamas ir papildomas kraitis (pinigai, auksas ir kitos vertybės). Tuo tarpu šiandien situacija yra visiškai pasikeitusi. Ir dabar žmonės į sužadėtuvių žiedus žvelgia kaip į didžiulės meilės ir besąlygiško atsidavimo vienas kitam simbolius.

Suzadetuviu ziedai internetu

Kokių modelių sužadėtuvių žiedai yra populiariausi?

Jei ruošiatės sužadėtuvėms ir dairotės sužadėtuvių žiedo, turbūt taip pat svarstote, kokie sužadėtuvių žiedai šiomis dienomis yra patys populiariausi. Taigi, iki šiol pačiu populiariausiu sužadėtuvių žiedo modeliu yra sužadėtuvių žiedas su jame inkrustuotu apvalios formos deimantu. Taip pat labai populiariu yra ir „Princess“ deimantinio sužadėtuvių žiedo tipas. Tuo tarpu, jei galvojate, kokį taurųjį metalą būtų verta pasirinkti sužadėtuvių žiedo gamybai, populiariausiu vartotojų pasirinkimu šiandien yra baltasis auksas ir platina.

Kiek lėšų reikėtų išleisti sužadėtuvių žiedui?

Svarstote, kiek lėšų turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedo įsigijimui? Jei taip, turbūt jau buvote ne vieną kartą girdėję kalbas, jog sužadėtuvių žiedui vyras turėtų skirti apytiksliai vienų metų atlyginimo dydžio sumą. Tačiau tai yra tik mitas. Kaip bebūtų, pakankamai ilgą laiką buvo pastebima, kad vyrai sužadėtuvių žiedui būdavo linkę skirti apytiksliai nuo vieno iki trijų mėnesių atlyginimo dydžio sumą. Tuo tarpu šiomis dienomis, žvelgiant į pasaulinę statistiką, neretai skiriama trijų mėnesių atlyginimo dydžio suma. Tačiau vėlgi, nėra jokių griežtų standartų, kuriais jūs turėtumėte vadovautis, todėl sprendimą turėtumėte priimti patys.

Kas renka sužadėtuvių žiedą?

Akivaizdu, kad tradiciškai sužadėtuvių žiedas buvo ir yra renkamas vyro, tačiau pastebima, kad bėgant laikui tokia tradicija pamažu keičiasi. Tai reiškia, kad dabar neretai pasitaiko atvejų, kai sužadėtuvių žiedą poros renkasi kartu. Tai rodo, kad žmonių požiūris liberalėja ir jie tampa atviresni naujiems sprendimams. Atsižvelgiant į tai, kad apytiksliai 28 % moterų dar labai gerai pagalvotų ar verta tekėti, jei gautų joms nepatikusį sužadėtuvių žiedą, sprendimas sužadėtuvių žiedus rinkis drauge nebeatrodo neįprastas.