Greitieji kreditai internetu
Finansai

Greitieji kreditai internetu: kaip padidinti tikimybę gauti kreditą

Jau ne vienerius metus greitieji kreditai internetu gelbėja daugeliui mūsų šalies gyventojų, padedant jiems išspręsti laikinas asmeninių finansų problemas. Tačiau nors grietieji kreditai internetu siūlomi daugelyje kredito bendrovių, ne kiekvienas vartotojas sulaukia teigiamo kreditorių atsakymo. Todėl jei jums prireikė papildomos finansinės injekcijos ir norėtumėte padidinti tikimybę gauti kreditą, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių.

Įsitikinkite, kad atitinkate kreditorių taikomus reikalavimus

Nors kiekvieni kreditoriai vadovaujasi Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo įstatyme numatytais kriterijais, kiekvienas kreditorius gali kelti papildomus reikalavimus, kuriuos vartotojai turi atitikti, jei nori sulaukti greitojo kredito paraiškos patvirtinimo. Todėl prieš pasirenkant kreditorių, būtina įsitikinti, kad atitinkate kreditorių taikomus reikalavimus.

Kreditoriai visuomet atsižvelgia į oficialių pajamų dydį, grynąsias pajamas, finansinių įsipareigojimų dydį, kredito istoriją ir kredito reitingą. Todėl jei norite padidinti tikimybę sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo, atsižvelkite į skirtingų kreditorių taikomus reikalavimus ir pagalvokite ar juos atitinkate.

Jei dalies reikalavimų neatitiksite ir vis tiek rizikuosite kreipdamiesi į kreditorius, gavus neigiamą atsakymą galite dar labiau pabloginti savo kredito reitingą. Ir tai ypač aktualu tuomet, jei vienu metu kreiptumėtės į kelis kreditorius, kurie atmestų jūsų paskolų paraiškas.

Palyginkite skirtingų kreditorių pasiūlymus

Prieš teikiant kredito paraiškas, labai svarbu įvertinti dabartinę rinką ir palyginti skirtingų kreditorių taikomus pasiūlymus. Jau sužinojote, kad nepatvirtintos paskolų paraiškos gali pabloginti jūsų kredito reitingą, kas dar labiau sumažintų galimybes gauti norimo dydžio greitąjį kreditą.

Todėl turite ne tik pasidomėti kreditorių taikomais minimaliais reikalavimais, tačiau taip pat išanalizuoti ir skirtingų kredito pasiūlymų sąlygas, atsižvelgiant į palūkanų normą, paskolos grąžinimo terminą, paskolos sutarties administravimo mokesčius, delspinigių dydį ir kt. Tam labai praverčia šiuolaikinės virtualios paskolų palyginimo platformos, kurios suteikia galimybę per kur kas trumpesnį laiką palyginti daug skirtingų kreditorių vienoje vietoje, padedant išvengti ilgai trunkančio daugybės kreditorių sąlygų tikrinimo skirtingose svetainėse.

Skolinkitės tik turėdami rimtą priežastį

Kai kurie kreditoriai savo klientų prašo nurodyti, kokiam tikslui norima pasiskolinti pinigų ir kaip jie bus panaudoti. Ir nors greitųjų kreditų atveju kreditoriai to klausia rečiau nei vartojamųjų ar ilgalaikių paskolų atvejais, vis dėlto, tai gali būti klausimas, į kurį jums teks atsakyti – net jei ir ne kreditoriams, tačiau patiems sau.

Kreditas turėtų būti naudojamas tik visiškai būtiniems ir neatidėliotiniems atvejams, siekiant išspręsti laikiną asmeninių finansų trūkumą. Be to, kreipdamiesi dėl greitojo kredito jūs turite būti visiškai tikri, kad kreditą pajėgsite grąžinti laiku, nepažeisdami sutarties sąlygų.

Kreipkitės tik dėl jums reikalingos sumos

Kartais galite susigundyti į kreditorius kreiptis dėl didesnės pinigų sumos nei jums iš tikrųjų reikia – ypač, jei kreditoriai sutinka suteikti didesnio dydžio greitąjį kreditą internetu. Tačiau turėkite omenyje, kad didesnis kreditas yra susijęs ir su didesnėmis išlaidomis, kurias jums teks patirti jį grąžinant. Be to, kreipiantis dėl mažesnės sumos tikimybė sulaukti teigiamo atsakymo taip pat yra didesnė, jau nekalbant apie taikomas mažesnes palūkanas.

Turėkite visus būtinus dokumentus

Nors greituosius kreditus suteikiančios kredito bendrovės šiandien paskolų paraiškas apdoroja ir vartotojų mokumo vertinimo procedūrą atlieka internetu, kreipdamiesi dėl greitojo kredito jūs vis tiek turite turėti paruoštus dokumentus, kurių gali prireikti kreditoriams.

Tai ypač aktualu, jei dėl greitojo kredito kreipiatės dirbdami pagal individualios veiklos pažymą, turėdami verslo liudijimą ar nuosavą įmonę. Tarp tokių dokumentų gali būti ir dvejų arba trejų paskutinių metų finansinės ataskaitos, banko sąskaitos išrašai, individualios veiklos pažyma ir kt. Todėl prieš kreipdamiesi į kreditorius įsitikinkite, kad turite visus būtinus dokumentus.

Pabaigai

Nors situacija, dėl kurios jums reikia greitojo kredito internetu, gali būti skubiai reikalaujanti papildomų lėšų, siekdami sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo niekuomet neturėtumėte skubėti teikti kredito paraišką. Pasinaudokite aukščiau minėtais patarimais, palyginkite skirtingų kreditorių pasiūlymus ir tik tuomet, kai būsite tikri, jog atitinkate pasirinktų kreditorių keliamus reikalavimus, kreipkitės dėl jus dominančio greitojo kredito.