Automobiliai

Ką reikia žinoti norint išsinuomoti automobilį Vilniuje?

Automobilio nuoma yra nuo seno žinoma paslauga. Tai nepamainomas variantas kai mes keliaujame, ar tiesiog sugedo mūsų mašina ir trumpalaikiam naudojimui reikia išsinuomoti kitą mašiną. Tačiau ką reikia žinoti, norint išsinuomoti automobilį Vilniuje.

               Pasiimdami automobilį naudokite kreditinę kortelę. Išsinuomoti automobilį per įvairias programėles yra labai paprasta, tačiau sudarydami sandorį būtinai naudokite kredito kortelę. Kai naudojate debeto kortelę, bus nuskaičiuota autorizacijos suma, taip pat bus įvertintas didelis (t. y. Kelių šimtų eurų) papildomas laipsniškas sulaikymas vadinamas depozitu. Automobilių nuomos įmonės tikrindavo jūsų kredito balą, kai naudojote debeto kortelę, kad įsitikintumėte, jog galite sumokėti bet kokius mokesčius, nors pastaruoju metu ši politika keitėsi daugelyje didesnių nuomos įmonių. Jei norite išsinuomoti automobilį naudodami debeto kortelę, paskambinkite iš anksto arba pasidomėkite internete, kad sužinotumėte, kokia yra politika, kad nesulaikytumėte lėšų, kurių nesitikėjote.

                 Vaikams vairuoti nuomojamus automobilius kainuoja daugiau. Jūsų 23 metų dukra ar sūnus  gali turėti nepriekaištingą vairavimo patirtį, tačiau automobilių nuomos įmonėms tai nerūpi. Nuomos įmonės juos mato tik kaip galimą atsakomybę už savo prekes. Nors jauni vairuotojai gali išsinuomoti automobilius būdami 20 ar 21 metų amžiaus, jie tikriausiai turės sumokėti papildomą mokestį, jei jiems vis dar nėra 25 metų. Jei keliaujate su jaunesniu nei 25 metų asmeniu, tiesiog nepridėkite jų kaip papildomas vairuotojas (ir įsitikinkite, kad jie niekada nesės už vairo!) ir jums nereikės jaudintis dėl šio papildomo mokesčio. Sumažinkite vairuotojų skaičių. Nesvarbu, ar vykstate atostogauti su šeima, ar pabėgti su draugais, sumažinkite vairuotojų skaičių iki minimumo. Už kiekvieną papildomą vairuotoją turėsite sumokėti dienos mokestį, neatsižvelgiant į tai, ar jis iš tikrųjų važiuos nuomos laikotarpiu, ar ne.