Automobiliai

Kada reikia keisti automobilio valytuvus?

Jūs vairuojate savo Opel markės automobilį ir manote, kad Jums reikalingi Opel valytuvai, tačiau tai visiška netiesa. Pasidomėję informacija socialiniuose tinkluose arba pasikonsultavę su specialistais, sužinosite kad geriausi visų markių langų valytuvai yra BOSCH firmos, kuriuos galite rasti tik oficialiuose šio produkto platinimo įmonėse.

 Specialistai rekomenduoja nepamiršti ir laiku pasirūpinti savo automobilio valytuvais. Valytuvus rekomenduojame keisti mažiausiai du kartus per metus ir nesvarbu Jūs vairuojate Audi ar Opel, visų markių automobilių langų valytuvai dėvėsi, nes jie yra naudojami nepriklausomai nuo metų laiko.

Pabandykime įvardinti keletą kriterijų, kada jau laikas keisti automobilio langų valytuvus:

1. Suprastėjęs matomumas. Jums vis sunkiau pro juos matyti atvykstančias transportas priemones ir dalyvauti eisme. Jūs rizikuojate ir galite sukelti auto įvykį dėl šios priežasties.

2. Valytuvai valydami skleidžia garsus ir girdisi, kaip brūžina, bei gadina Jūsų automobilių priekinį langą. Tai ne tik nesaugu, tačiau ir kenkia Jūsų automobilio priekiniam langui, kuris nuo subraižymų pasižeis ir teks jį keisti, kas atsieis daug didesnių investicijų, nei pasikeisti langų valytuvus.

3. Dėl blogai veikiančių valytuvų ir neatliekančių savo funkcijos, Jūs rizikuojate gauti baudą iš policijos pareigūnų, o dar blogiau netekti techninės apžiūros galiojimo. Nes tai numatyta automobilio naudojimo taisyklėse, kad valytuvai turi būti techniškai tvarkingi.

Tai, tik keletas priežasčių nepamiršti laiku pasikeisti automobilio langų valytuvus, na o jei norite ir komfortiško vaizdo pro priekinį langą, skirkite šiek tiek daugiau investicijų, kokybiškiems automobilio langų valytuvams įsigyti ir pajausite tikrą malonumą važiuojant net prasčiausiu oru. Jūs tikrai pajausite skirtumą, na svarbiausia jie tarnaus ilgiau ir Jums ne teks jų taip dažnai keisti, kaip pigių nekokybiškų prekinių ženklų automobilio valytuvų.