Automobiliai

Kada verta pirkti universalias padangas?

               Kada reikia sezoninių padangų? Visų pirma, turėtumėte žinoti, kad visa sezoninės padangos neužtikrins optimalaus veikimo visomis važiavimo sąlygomis. Tai visada yra kompromisas. Vis dėlto, visų sezonų padangų protektorius paprastai yra patvaresnis ir tarnauja ilgiau nei padangos, skirtos žiemos sezonui. O visa sezoninės padangos gali pasigirti mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, todėl taupoma energija ir geresnis degalų vartojimo efektyvumas. Galų gale, kasdieniniam naudojimui vairuotojai gali pastebėti, kad sezoninės padangos bus patogesnės ir tylesnės. Tačiau nors visa sezoninės padangos pasižymi neblogu valdymu įvairiomis važiavimo sąlygomis, tačiau valdant tiek vasaros, tiek žiemos galimybes, neišvengiama kompromisų. Jie tikrai gali suteikti tam tikrą sukibimą šlapiomis ir sniego sąlygomis. Tačiau žieminės padangos užtikrina geriausią saugumą ir efektyvumą keliuose su gausiu sniegu ir ledu.

              Daugelyje transporto priemonių, išvežant iš gamyklos, montuojamos sezoninės padangos. Kadangi jie sukurti taip, kad užtikrintų gana tylų važiavimą, gerą protektoriaus tarnavimo laiką ir našumą ištisus metus, nenuostabu, kodėl jie tokie populiarūs. Visa sezoninės padangos pasižymi įvairiomis eksploatacinėmis savybėmis ir yra sukurtos veikti įvairiomis sąlygomis, įskaitant šlapią kelią ir lengvą važiavimą žiemą. Visą sezoną padangos yra sukurtos taip, kad pasiūlytų vasarinių ir žieminių padangų pranašumus.

                Norint užtikrinti gerą našumą įvairiomis vairavimo sąlygomis, visa sezoninės padangos neišvengiamai turi susilpninti kai kurias maksimalias vasaros ir žiemos padangas. Tai reiškia, kad visiems sezonams skirtos padangos nesuteiks tokio paties ypatingo sukibimo ir aštraus valdymo kaip vasarine padanga. Taip pat visa sezoninės padangos nėra skirtos atlaikyti ekstremalias žiemos sąlygas, tokias kaip žygis per sniegą ar važiavimas ledu.  Viso sezono padangų technologija užtikrina puikų našumą ištisus metus vairuotojams, kurie gyvena vidutinio klimato sąlygomis ir žiemos mėnesiais dažnai nesusiduria su dideliu šalčiu, ledu ir sniegu. Daugiau informacijos apie žiemines padangas skaitykite epadangos24.lt.