Automobiliai

Kaip sutaupyti perkant automobilio valytuvus?

Priekinio stiklo valytuvai dešimtmečius buvo gaminami iš gumos. Jei pavargote keisti guminius valytuvus kas metus ar dvejus, galite sutaupyti laiko ir pinigų naudodami silikonines valytuvų šluoteles. Vienas aukštai vertinamų silikoninių valytuvų prekės ženklų yra puiki alternatyva norint sutaupyti. Silikoninės valytuvų šluostės ne tik tarnauja du ar daugiau kartų ilgiau nei guminės, bet ir yra atsparesnės atšiauriems aplinkos veiksniams, tokiems kaip karštis ir šaltis, todėl sutrumpėja tradicinių guminių valytuvų eksploatavimo laikas. Silikonas išlieka lankstus ir minkštas net esant žemai temperatūrai, todėl geriau prisitaiko prie stiklo.

           Kitas silikoninių valytuvų privalumas yra tas, kad braukdamos per priekinį stiklą jos palieka mažas silikono daleles, kurios sukuria ploną vandenį atstumiančią dangą. Dėl šios silikoninės plėvelės susidaro vandens lašeliai, todėl vėjas lengviau nupūs važiuojant greitkeliu, o valytuvams lieka mažiau vandens, kurį kitą kartą nušluotų. Dėl šios hidrofobinės dangos PIAA teigia, kad po sumontavimo valytuvus reikia valyti ant sauso priekinio stiklo 2–3 minutes. Patvaresnių silikoninių valytuvų šliuzų trūkumas? Jie yra 3-4 kartus brangesni už natūralios gumos valytuvų šluoteles. Turėsite nuspręsti, ar valytuvai, kuriuos reikia keisti tik kas kelerius metus, yra verti papildomų pinigų.

           Pirkite valytuvų šlifuoklį. Prieš kelis dešimtmečius galėjai nusipirkti valytuvo šluotelės įdėklą, o ne visą svirties mazgą. Laikui bėgant žmonės pirmenybę teikė paprastam keitimui ir patogumui, todėl parduotuvės pradėjo pardavinėti visą ašmenų komplektą su jau sumontuotu nauju peiliuku. Netrukus parduotuvėse visiškai dingo užpildai, o šiukšlių dėžės prie automobilių dalių parduotuvių buvo pilnos išmestų valytuvų svirties. Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, galite paskambinti savo pardavėjo dalių skyriui ir sužinoti, ar jie parduoda jūsų konkretaus automobilio modelio papildymą, jei vis dar turite OEM valytuvų svirtis arba galite ieškoti internete https://carglass.lt/kainos/valytuvai/.