Prekės ir paslaugos

Kaip veikia valiklis indukcinei kaitlentei?

Stilingas, įspūdingas virtuvės komplektas – kiekvienos šeimininkės svajonė. Jis papildys bet kokį interjerą ir supaprastins maisto gaminimą. Kadangi nėra metalinių grotelių ir degiklių, kaitlentes lengva valyti. Tačiau ne kiekvienas produktas tinka, neteisingai parinkta valiklis gali sugadinti dangą. Todėl priimant sprendimą pirkti tokią kaitlentę, reikėtų ne tik atidžiai perskaityti pridėtą instrukciją, bet taip pat griežtai įgyvendinti rekomendacijas dėl jos naudojimo ir priežiūros. Vertingos informacijos daugiau rasite pardavėjo puslapyje.

Dėl savo techninių ir eksploatacinių savybių indukcinės kaitlentės laikomos praktiškiausiomis kasdieniame gyvenime. Tačiau, atsižvelgiant į nuolatinį agresyvios išorinės aplinkos poveikį stiklo keramikos paviršiui, jį reikia gana dažnai valyti ir plauti. Yra ir specialių, ir populiarių būdų, kaip pašalinti įvairias dėmes. Norint, kad kaitlentė ištikimai tarnautų ilgą laiką, reikia žinoti visas jos savybes ir nepalikti ant paviršiaus sunkiai pašalinamų dėmių ir jei taip atsitiko, žinoti kaip ir kuo galite jas pašalinti.

Daugumoje specialių valymo priemonių skirtų kaitlentei valyti yra silikono, kuris ant paviršiaus suformuoja apsauginę plėvelę, kuri kurį laiką apsaugo kaitlentę nuo nešvarumų. Po kiekvieno naudojimo nuvalykite viryklę, nedelsdami pašalinkite nešvarumus. Nenaudokite kietų šepečių, metalinių kempinių, abrazyvinių ar agresyvių valymo priemonių. Jos palieka įbrėžimus, įtrūkimus, kurie ateityje sugadins visą dangą.

Stiklo keramikai valyti rinkitės, atskiras, kempinėles ir servetėles ir su jomis neplaukite indų, tai neleis riebalams ir mažoms maisto dalelėms nukristi ant plokštės paviršiaus. Atsisakykite orkaitės priežiūros priemonių – jos netinka stiklo keramikai. Kaitlentės valymą užbaikite sausai nušluostydami paviršių.

Kad išvengtumėte įsisenėjusių nešvarumų, kaitlentę rekomenduojama kasdien nuvalyti minkšta šluoste ir specialiu plovikliu. Šiuolaikinės valymo priemonės leidžia nešvaistyti daug laiko valymui. Jų efektyvi formulė per kelias minutes pašalina senus riebalus ir nuosėdas, o norint nušveisti dėmes nuo viryklės, nereikia daug dirbti.