Prekės ir paslaugos

Kiek kainuoja Google reklama?

google adwordsKalbant apie kokybiškos reklamos santykį – Google reklama gali pasiūlyti vieną iš geriausių variantų, koks tik egzistuoja. Pastaroji ne tik kad padeda intensyviai praplėsti į puslapį užsukančių žmonių ratą, tačiau padeda tai padaryti gana pigiai. Google AdWords labai dažnai lyginama su SEO, kadangi tiek viena, tiek kita dirba naudodamasi Google paieškos sistema. Daugelis žmonių pradeda lyginti šiuos du variantus ir suvokia, kad SEO paslaugos yra brangesnis pasirinkimas. Tokiu atveju nusprendžiama gauti efektyvią reklamą kiek pigiau. Visgi, ką reiškia pigiau?

Mokate tikslingai už kiekvieną paspaudimą

Svarbu yra tai, kad Google reklama yra vienas ekonomiškiausių variantų, tačiau tuo pačiu suteikia tikrai daug naudos. Paprasčiausiai sumokėsite už kiekvieną asmenį, kuris tikslingai dėl reklamos naudos apsilankė jūsų puslapyje. Daugiau nei vienas reklama neteikia tokios galimybės. Pats galite nusistatyti biudžetą ir nuspręsti kiek planuojate pinigų išleisti.

Kiek minimaliai ir maksimaliai galima išleisti pinigų?

Kiekvienas žmogus žino savo pajamas ir tuo pačiu gali įsivaizduoti, kokią pinigų sumą geba skirti tokio pobūdžio paslaugai. Google reklama suteikia galimybę neribotą pinigų sumą skirti reklamai. Asmuo gali nesunkiai nusistatyti kiek nori pinigų skirti dienai ir tuo pačiu kiek visam laikui. Tokiu atveju bus galima nesunkiai apsiskaičiuoti už kokią pinigų sumą jūsų puslapyje apsilankys tam tikri žmonės. Įvertinkite ar jus tai tenkina ar ne.

Patogiai reguliuokite savo išlaidas

Kaip jau minėjome, kiekvienas žmogus gali pasiskaičiuoti kiek laiko skirs paslaugai ir tai naujam klientui padės užsukti, tiesiog paprasčiau atrasti jo internetinį puslapį. Tokiu atveju labai patogu apsiskaičiuoti ir nuspręsti ar jus tenkina tokia galimybė, ar ne.

Tiesa, Google reklama derinama kartu su SEO paslaugomis padeda pasiekti efektyviai ypač aukštos kokybės rezultatą. Taigi jeigu norite tapti populiariausias internete tam tikroje sferoje, tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti abejomis reklamos galimybėmis. Per trumpą laiką labai ilgam laikotarpiui tapsite interneto elektrinių parduotuvių karaliumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *