Namai

Kodėl verta įsirengti liejamas grindis?

Jau seniai žinoma, kad epoksidinės liejimo grindys pasižymi ypatingai kietomis savybėmis. Tokio tipo grindys ilgą laiką buvo naudojamos, orlaivių pramonėje ir mašinų statyboje. Epoksidinė medžiaga yra dvigubai stipresnė už betoną, be to, ji yra labai lengva https://www.shop.remmers.lt/liejamos-grindu-dangos

Savaime išsilyginančių grindų privalumai:

  • Lygus besiūlis padengimas

Pagrindinis savaime išsilyginančių grindų privalumas yra visiškai lygi vientisa danga. Grindys atrodo tvarkingai ir estetiškai.

  • Dekoravimo galimybės

Kitas savaime išsilyginančių grindų bruožas, kurio dėka jie vienu metu sulaukė didelio populiarumo, yra dekoravimo galimybės. Naudodami šią dangą galite imituoti natūralaus akmens ar mozaikos grindų piešinį, sukurti metalo ar akmens iliuziją.

  • Spalvų įvairovė

Spalvų ir atspalvių paletė yra tokia įvairi, kad galite pasirinkti toną, kuris idealiai tinka bet kuriai aplinkos spalvų schemai.

  • Atsparumas dilimui

Tai puiki danga eksploatacinių savybių atžvilgiu. Patvari, atspari dilimui, galinti išsilaikyti ne vieną dešimtmetį. Nepaisant to, kiek puodelių numesite, grindys išlieka puikios būklės.

  • Techninės priežiūros patogumas

Nepaprastai lengva valyti ir jos nebijo cheminės sudeties buitinių valiklių.

  • Praktiškumas

Nebijo drėgmės, todėl jos yra praktiška medžiaga, tinkama naudoti net patalpose, kuriose yra didelis drėgmės lygis: virtuvėse, vonios kambariuose.

  • Saugumas

Medžiagos, naudojamos sukietėjus grindims, yra visiškai saugios ir netoksiškos. Tokios grindys neskleidžia jokio specifinio kvapo.

  • Papildomos funkcijos

Kitas išlieto dangos privalumas yra aukštas jų izoliacijos lygis. Tai apima šilumos izoliaciją, kuri neleidžia rūsiams įgauti šaltos temperatūros ir drėgmės. Liejamos grindys taip pat izoliuoja garsą, todėl namai tampa tylesni. Vabzdžiai, pelėsis ir miltligė, taip pat negali lengvai prasiskverbti per išlietas grindis, nes tarp statybinės medžiagos dalių nėra natūralių įtrūkimų ar tarpų.

Liejamas grindis galima įsirengti ir patiems, bet didesnių patalpų grindų įrengimui reikalingi patyrę specialistai, turintys specialių žinių.