Kalbos
Laisvalaikis

Kodėl verta mokytis anglų kalbos

Anglų kalba šiandien yra būtinybė. Tai pripažįsta dauguma žmonių – nepaisant to, apie kokios šalies gyventojus bebūtų kalbama. Tačiau anaiptol ne kiekvienas žmogus gali drąsiai teigti, kad anglų kalba moka kuo puikiausiai. Ir net jei daugelis žmonių ją supranta, tikrai ne visi moka sklandžiai kalbėti ar rašyti anglų kalba. Todėl norint tinkamai įsisavinti anglų kalbą ir pagerinti anglų kalbos įgūdžius, gali veiksmingai pasitarnauti anglų kalbos kursai.

Taigi, jei iki šiol vis dar dvejojote, ar verta mokytis anglų kalbos, šiandien pateiksime jums keletą privalumų, kurie jūsų požiūrį turėtų pakeisti.

Gerina atmintį

Nesvarbu, kokio amžiaus žmogus bebūtų, mokantis užsienio kalbos pagerėja smegenų veikla. Bėgant metams žmogaus smegenys keičiasi, tačiau atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad žmonės, kurie moka daugiau nei vieną kalbą, geba daug ilgiau išlaikyti dėmesį ir geriau atlieka dėmesio testus.

Gerina klausymosi įgūdžius

Kadangi anglų kalbos mokymasis padeda palaikyti žmogaus smegenų veiklą, ypač kai anglų kalbos mokytojai klasėje pasitelkia rimuotus žaidimus, mokiniai seka tokias užuominas ir gerina savo klausymo įgūdžius, kurie vėliau persilieja į visas gyvenimo sritis.

Didesnės kelionių galimybės

Kai žmogus moka kalbėti angliškai, atsiveria daug platesnės kelionių galimybės, nes labiau pasitikima savimi. Trumpiau tariant, žmogus ima suprasti, kad gali keliauti daug daugiau ir pasirinkti daug įvairesnes kelionių kryptis. Žinoma, tai praplečia žmogaus akiratį ir padeda jam daug lengviau pažinti jį supantį pasaulį. Be to, galima geriau pažinti skirtingas kultūras ir imti jausti joms didesnę pagarbą. Ir net jei lankomasi užsienio šalyje, kurioje anglų kalba nėra valstybinė, labai tikėtina, kad anglų kalba vis tiek bus naudojama kaip bendravimo priemonė.

Geresnės įsidarbinimo galimybės

Gerai mokant anglų kalbą atsiveria daug platesnės įsidarbinimo galimybės. Geresnės įsidarbinimo galimybės savo ruožtu turi įtakos ir didesniam atlyginimui. Puikiai anglų kalbą mokantys žmonės yra labai paklausūs tarptautinėse įmonėse. Be to, labai tikėtina, kad gali padidėti ir galimybės jau turimame darbe. Ką jau kalbėti apie tai, kad anglų kalba šiandien yra mokslo, turizmo, kompiuterių, diplomatijos ir aviacijos kalba. 

Geresnės studijų galimybės

Daugelis prestižinių pasaulio universitetų yra tokiose šalyse kaip Anglija, JAV ir Australija. Norint užsitarnauti vietą viename iš šiose šalyse veikiančių prestižinių universitetų, svarbiausia mokėti skaityti, rašyti ir klausytis anglų kalba. Studijų galimybės tokiose aukšto lygio institucijose atsiranda, kai būnate pažengę anglų kalbos srityje, o tai, savo ruožtu, labai tikėtina, kad gali pagerinti jūsų karjeros galimybes.

Lengviau mokytis kitų užsienio kalbų

Anglų kalba yra viena lengviausiai išmokstamų užsienio kalbų, nes jos abėcėlė yra itin paprasta. O išmokę anglų kalbą išvystysite gebėjimus, kurių anksčiau neturėjote. Visi šie jūsų įgyti įgūdžiai bus perkelti į bet kurią kitą kalbą, kurią nuspręsite mokytis.

Platesnės pramogų galimybės

Anglų kalba yra oficiali meno ir žiniasklaidos pasaulio kalba. Turbūt visi puikiai žinote, kad pati didžiausia pasaulyje kino pramonė Holivudas kuria filmus anglų kalba. Ir vėlgi, tarptautinį meno kūrinį visuomet geriausia vertinti originalo kalba. Taigi, mokydamiesi anglų kalbos galėsite atsisakyti subtitrų ir mėgautis žiūrimais filmais anglų kalba. Visa tai taip pat jums atvers daug platesnes galimybes kultūros pasaulyje, nes galėsite lengvai suprasti tai, kas yra kalbama anglų kalba.