Namai

Kokį vonios chalatą verta turėti?

Kiekvienas mėgsta apsivilkti jaukiu ir puriu chalatu. Nesvarbu, ar po darbo dienos ar po ilgos, atpalaiduojančios vonios malonumų. Chalatas yra ypatingas drabužis, leidžiantis jaustis šiltai ir maloniai. Tai taip pat gali būti puiki dovanos idėja, kurią artimieji tikrai įvertins. Planuojant įsigyti chalatą yra verta apgalvoti pagrindines savybes, kuriomis turi pasižymėti kokybiškas gaminys.

  1. Audinys

Jei po maudymosi, patogus chalatas su kapišonu bus naudojamas kaip rankšluosčio pakaitalas, jis turėtų būti pagamintas iš sugeriančio kilpinio audinio. Norint ypač minkšto pliušinio ir jaukaus chalato, reikėtų pasirinkti gaminius su Egipto medvilne. Jei vasaros mėnesiais šviesių, romantiškų spalvų geriausias sprendimas – lengvi ir erdvūs medvilniniai arba šilkiniai chalatai. Ilgi chalatai, pagaminti iš šenilio arba vilnos gali netinkamai sugerti drėgmę, tačiau jie bus geras pasirinkimas, norint sušilti šaltą dieną.

  1. Spalva

Klasikinės baltos, tamsiai mėlynos, rudos, pilkos ar juodos spalvos chalatai puikiai tiks vyrui, kuris nori įmantraus bei subtilaus chalato. Stilingos moters pasirinkimas galėtų būti raudonos, levandų, šviesiai mėlynos, kreminės ar rožinės spalvos chalatas. Rafinuotą stilių sukurs žalsvai mėlynos spalvos chalatas.

  1. Ilgis

Mikropluošto chalatas iki kulkšnų yra puiki dovana tiek vyrui, tiek moteriai, kuri suteiks daug jaukios šilumos, ypač šaltuoju metų sezonu. Šiltuoju metų laiku tinkamas bus kelius arba blauzdas siekiantis, vidutinio ilgio chalatas. Trumpi šilkiniai chalatai, siekiantys šlaunų vidurį, pridengia seksualų apatinį trikotažą ir sukuria itin romantišką nuotaiką.

  1. Personalizavimas

Kiekvieną chalatą galima paversti itin asmeniška dovana. Ant jo lengvai galima išsiuvinėti inicialus arba įspausti mėgstamos vyriškos komandos logotipą. Papildomos detalės, tokios kaip kišenės, gobtuvas, įdomus diržas, dar labiau papildo įvaizdį ir prisideda prie didesnio komforto.