Sveikata, grožis

Kuo naudingas vitaminas C mūsų odai?

Vitaminas C yra labai svarbus  visam žmogaus organizmui, o mūsų odoje atlieka daug įvairiausių funkcijų: užtikrina kalogeno gamybą, padeda apsaugoti odą nuo antioksidantų ir UV poveikio, padeda sumažinti smulkias amžiaus raukšles. Kalogenas esantys odoje skatina odos elastngumą, stangrumą, o su metais mūsų organizme jo mažėja, todėl būtina naudoti kosmetikos priemones su vitaminu C. Naudojant serumus, kremus su vitaminu C oda pasidaro drėgna, neišsausėja, tačiau svarbu jų nepadauginti, nes vitaminas C jautrus aukštesnei temperatūrai lengvai oksiduojasi reaguodamas su deguonimi ir tiesioginias saulės spinduliais. Todėl  būtina skaityti aprašymus ant  gaminio etikėtės, domėtis kokią produkto dalį sudaro vitamino C koncentracija, o kad jis būtų efektyvus reikia rūpintis ne tik kremais, bet ir subalansuota mityba. Papildomai šio vitamino turėtų vartoti žmonės, kurie serga virškinimo ligomis, laikosi dietos ir rūkantys, esant jo trūkumui atsiranda skausmai, mieguistumas, išsausėja oda, pradeda slinkti plaukai, gali iš nosies dažnai bėgti kraujas. Vitamino C galima rasti įvairiose daržovėse ir vaisiuose pav., citrusiniuose vaisiuose, kopūstuose, špinatuose, šilauogėse ir kitose uogose. Vitaminą c gali naudoti bet kokio amžiaus žmonės, o dėl jo dozavimo reiktų pasitarti su savo šeimos daktaru.

Serumai su vitaminu C

Kiekviena pasirinkta priemonė veidui su vitaminu C bus naudinga jūsų odai. Nuo UV spindulių ant veido atsiranda patamsėjusios dėmės, kurioms trūksta vitamino C, todėl naudojant serumą su vitaminu C oda pasidaro švelnesnė ir jaunatviškesnė, vitaminas C turi antioksidacinių savybių, todėl padeda kovoti su bakterijomis, valo odą ir sumažina smulkias amžiaus raukšteles, šis vitaminas būtinas kolageno gamybai, jis tonizuoja odą.

Veido serumų naudojimas

Ant švariai nuplautos veido odos, užtepti kelis lašus serumo, lengvai masažuojant galima naudoti  1-2 kartus dienoje, kai serumas įsigers, patepkite veidą kremu.Turintiems jautresnę odą, patariama nemaišyti vitamino C su retinoliu vienu metu. Norint pasiekti gero rezultato, rytais tepkite hialurono serumą, o vakarais- vitamino C serumą.