Prekės ir paslaugos,  Verslas

Kvalifikacijos kėlimas: grožio, teisės, buhalterijos kursai ir kiti mokymai

buhalterijos kursaiTikriausiai kažkur ir yra žmonių, kuriems karjera ir geras atlyginimas nesvarbu, tačiau tektų ilgokai paieškoti. Net aukštąjį išsilavinimą turintys darbuotojai, norėdami būti pilnateisiais darbo rinkos dalyviais, turi nuolatos mokytis ir tobulėti. Vienas iš būdų nesustoti vietoje ir nuolatos judėti į priekį yra kvalifikacijos kėlimo kursai. Jų pasirinkimas yra itin platus: skirti grožio industrijai kursai, pavyzdžiui, kirpėjams ir visažistams, buhalterijos kursai, mokymai, kursai, skirti dirbantiems teisės srityje, įvairių užsienių kalbų kursai ir daugybė kitų. Aptarsime keletą iš jų.

  • Kirpėjų kursai. Geras ir profesionalus kirpėjas turi nuolat tobulintis, neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir madų. Kursai suteikia puikią galimybę savo klientams pasiūlyti tik geriausias kirpimo paslaugas. Galima rinktis tik tam tikros srities, kuri labiausiai meistrą domina, mokymus: moteriškų ir vyriškų kirpimų, šukuosenų modeliavimo, plaukų dažymo. Kiekvienas kirpėjas žino, kurioje srityje galėtų įgyti daugiau žinių ir renkasi būtent ją. Kursų metu ne tik išmokstama naujų kirpimo ir dažymo technikų, bet ir supažindinama su naujais produktais, praktikuojamasi tiek ant manekenų, tiek ant gyvų modelių.

Klientai tikrai atkreipia dėmesį į šukuosenų meistro kvalifikaciją ir renkasi tik geriausią savo srities specialistą.

  • Buhalterijos kursai. Buhalterijos bei buhalterinės apskaitos kursai skirti norintiems savarankiškai tvarkyti nedidelės įmonės buhalterinę apskaitą, ketinantiems pradėti dirbti buhalterio darbą, buhalterio padėjėjams, norintiems įgyti sistemines buhalterinės apskaitos žinias, buhalterinę apskaitą studijuojantiems studentams, norintiems įgyti praktinių įgūdžių. Mokymus sudaro 3 kursai. Jie skirti buhalterinės apskaitos pagrindams, mokesčių sistemai bei praktikai. Išmokstama pildyti dokumentus, registruose užfiksuoti realias ūkines operacijas, apskaičiuoti pelno, gyventojų pajamų, pridėtinės vertės mokesčius, socialinio draudimo įmokas, užpildyti mokesčių deklaracijas. Kursų dalyviams suteikiama būtina mokymuisi medžiaga, o visos žinios užtvirtinamos praktiniu darbu. Imituojamos verslo konsultacijos ir įmonės veikla – iš viso net 50 procentų buhalterijos kursų trukmės skiriama praktikai. Kursų dalyviai gali rinktis individualius arba grupinius mokymus bei jiems patogų laiką – rytą, dieną, vakarą ar net savaitgalius.

Įgytos žinios padeda tiek siekti aukštesnės vietos dabartinėje darbovietėje, tiek ieškoti naujų karjeros perspektyvų – buhalterines paslaugos visuomet buvo ir yra paklausios.

Kvalifikacijos kėlimo kursai tinkami visiems – nesvarbu amžius ar dabartinė darbnė situacija. Svarbiausia, kad žmogus norėtų siekti užsibrėžtų tikslų ir turėtų pakankamai motyvacijos mokytis.