Laisvalaikis

Ledo ritulio klubas Kaunas Hockey

Šis ledo ritulio klubas įikūręs Kaune 2017 metais. Klubas šiuo metu terniruoja profesionalius sportininkus ir megėjus. Klube dirba 7 ledo ritulio treneriai. Prie klubo šiuo metu kviečiame prisijungti vaikus, megėjus, suaugusius bei senjorus. Taigi jeigu norite pradėti sportuoti ledo ritulį amžius neturėtu būti kliutis. Taip pat šiuo metu Kaunas Hockey klubas gali pasiūyti geras sporto sąlygas, klubas jums suteiks visą reikalingą inventorių: aprangą, lazdą ir kitką. Taip pat naujokams suteikiame galimybę pirmą terniruotę pabandyti nemokamai, o vaikams visas mėnuo nemokamai. Jeigu nemokate čiuožti nebijokite, mūsų treneriai padės išmokti visų ledo ritulio subtilybių, todėl nebijokite ir prisijunkite.

Ledo ritulys Lietuvoje

Ledo ritulys Lietuvoje tampa vis populiaresnė sporto šaka. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu sužinojome, kad Lietuvoje šiuo metu sportuoja 2500 ledo ritulio sportininkų, šis skaičius gan optimistiškai nuteikia. Ledo ritulus Lietuvoje pirmą kartą sužaistas 1922 metais, prieš tai niekas net nebuvo girdėjas apie tai, o šiuo metu turime jau didelę ledo ritulio entuziastų bazę.

Ledo ritulio tipai

Visi turbūt yra girdėję tik apie paprastą standartinį ledo ritulį, kuris žaidžiamas ant ledo arba ant dirbtinio ledo. Tačiau egzistuoja ir kitas šio žaidimo tipas: ledo ritulys, kuris žaidžiamas ant žolės. Naturalu, kad Lietuvoje niekas apie tai nėra girdėja, jis mūsų šalyje nėra populiarus.

Ledo ritulio treniruotės

Ledo ritulio terniruočių tvarkaraštis atnaujinamas kartą per savaitę, paprastai buna viena terniruotė per savaitę. Treniruotės vyksta Kauno ledo arenoje (mažoje bei didžiojoje arenose). Klubas dažnai organizuoja profesionalias bei megėju varžybas, taigi klubo sportininkai visada gali ateiti pasižiūrėti ir palaikyti savo klubo sportininkus.

Apie Kaunas Hockey klubą

Reprezentacinis Kaunas Hockey klubas nuo 2017 metų iškovojo daug prizinių vietų:

  • 2018 metais sidabaras
  • 2019 metais bronza
  • 2020 metais 1 vietos nugalėtojai
  • 2021 čempionai

Klubo sportininkai įrodė, kad gali varžytis profesionalų lygoje. Kviečiame ir jus prisijungti ir įrodyti, kad galita tapti profesionaliu ledo ritulio žaidėju. Kaunas Hockey klubas laukia jūsų!