Apranga, mada

Moteriškų kelnių tendencijos, kas dabar madinga?

Moteriškų kelnių tendencijos ir mados dažnai keičiasi yra įvairiausių stilių ir modelių, kiekviena moteris kelnes renkasi pagal savo  individualų skonį, poreikį ir pageidaujamas spalvas. Prie madingų kelnių galima būtų priskirti sutrumpintas kelnes, klasikines moteriškas kelnes su strėlėmis. Rodyklės ant gaminio yra   drabužių verslo stiliaus ženklas, kelnės gali būti dėvimos ofisuose, šventiniuose vakarėliuose ir panašiai. Šis drabužis gali būti klasikinio modelio, tiesaus siuvimo, su aukštu liemeniu ir plačia diržo linija, be kišenių, tiktai šio stiliaus kelnės nedekoruojamos. Moterys su gražiom ir lieknom kojom gali sau prisitaikyti siaurų kelnių modelius, skirtingų ilgių. Kelnės moterims, populiariausios plazzo ir kulkos modeliai, plazzo gaminio ilgis iki grindų, o kulkos modeliai turi sutrumpintą išvaizdą. Mėgstamos ir madingos bananų modelio kelnės, jos prie klubų yra plačios, o į  apačią smailėja, tinka prie bet kokios figūros, pabrėžia moteriškumą, gali būti  dėvimos kasdieną ar verslo  susitikimuose.

Kaip derinti kelnes su džemperiu?

Tinkamai suderintos kelnės su džemperiu gali atrodyti puikiai ir madingai. Jeigu išsirinkote storesnį ir platesnį džemperį, tuomet kelnės turėtų būti iš storesnės medžiagos ir platesnės. Prie plono džemperio ar bliuzono geriau tiks plonesnės, aptemtos kelnės. Laisvalaikiui patartina dėvėti džemperius su įvairiais orlamentais, piešiniais gali būti su artėjančių švenčių atributika ir derinti prie juodų ar vienspalvių kelnių. Formaliems susitikimams  tiktų klasikiniai, minimalistiniai modeliai, svarbu, kad derinys būtų patogus, gerai jaustumėtės ir sukurtumėt puikų įvaizdį.

Didelių dydžių drabužiai

Įvairiais orlamentais, rudeniškų gėlių piešiniais margintos suknelės, palaidinės, džemperiai tinka įvairaus sudėjimo moterims. Sujuosiamos  palaidinės- praktiškas pasirinkimas, jas lengva derinti su klasikinio stiliaus kelnėm, džinsais ar siauros formos sijonais. Šaltais rudens vakarais, moterys vietoj paltų ar striukių pasirenka pončus, jie nevaržo judesių, gaminami iš šiltų medžiagų, įvairiausių raštų, puošti kutukais. Rudenį, žiemą išlieka madinga raudona spalva, tinkamai suderinus raudonos spalvos drabužius, sukursit iškirtinį asmeninį įvaizdį.