Namai

Naktinės užuolaidos internetu patiks ieškantiems pasirinkimo laisvės

Tikriausiai girdėjote, kad dažniausiai naktinės užuolaidos internetu būna patraukliai įkainotos.

Kaip manote, kodėl žmonės vis labiau ir labiau perka internetu? Taip, statistika iškalbinga – perkama internetu vis daugiau, tai populiarus (ir vis dar populiarėjantis) būdas. Bet kodėl? Ogi todėl, kad esama ne vieno privalumo. Ir kiekvienas iš tų privalumų – itin svarbus. O kaipgi yra su užuolaidomis ir apskritai su interjerui reikalingomis prekėmis?

Interjeras ir žmogus

Apie viską nuo pradžių, o pirmiausia derėtų paaiškinti ir papildyti ką tik išsakytą teiginį. Ką reiškia „interjerui reikalingos prekės“? Jų reikia, kad kambarys būtų patogus ir gražus. Tai gali būti valgomojo stalas ar svetainės fotelis. Tai gali būti virtuvinė spintelė ar miegamojo komoda. Tai gali būti šviestuvas koridoriuje ar lentyna darbo kambaryje. Ir prie visų šių dalykų neabejotinai dera užuolaidos.

Bet nepamirškime, kaip tiksliai suformulavome: INTERJERUI REIKALINGOS PREKĖS. Papildymas: jos reikalingos ir mums patiems. Pavyzdžiui, užuolaidomis galime gėrėtis, jos puošia patalpą ir saugo mūsų privatumą. Tad logiška teigti: kas svarbu būstui, svarbu ir kiekvienam iš mūsų – kiekvienam būsto šeimininkui, norinčiam gyventi jaukiai ir komfortiškai, estetiškai ir maloniai.

Patiks vertinantiems informatyvumą

Sutikite, niekam nepatinka, jei pirkinys prilygsta „katei maiše“. Ar užsisakytumėte naują telefoną, jei pardavėjas nepateiktų jo parametrų? Tikriausiai ne. Ar įsigytumėte naują namą, kurio kvadratūra neatskleidžiama? Ko gero, ne. Ar pirktumėte batus, jei jums būtų sakoma, kad „dydis parenkamas atsitiktine tvarka“? Aišku, kad ne.

Žvalgantis naujų užuolaidų irgi svarbu gauti reikiamą informaciją. Tarkime, prie produkto nurodyta, kad aukštis yra 285 cm. Parašyta, kad audinys – poliesteris. Šviesi kreminė spalva. Peršviečiamas audinys. Yra žvilgesio. Pateikiamos skalbimo rekomendacijos (ir kaip lyginti, kaip džiovinti). Aišku, rodomos ir nuotraukos. O jeigu taptų aktualu sužinoti ką nors daugiau, internetinėse parduotuvėse būna surašyti kontaktai – telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

Informatyviai aprašytos prekės – tai patogumas kiekvienam pirkėjui. Reikšmė teikiama ir taisyklingumui, kad pirkėjams nereikėtų imtis detektyvo amato ir patiems dėliotis skyrybos ženklų sakiniuose…

Yra iš ko pasirinkti

Renkantis užuolaidas internetu imama suprasti, kokia milžiniška šių gaminių įvairovė. Ne tik dieninės ir naktinės, bet… ir skirtingų matmenų, ir skirtingų spalvų, ir… Žodžiu, norint įsitikinti reikia patiems pasižvalgyti.

Įvairovė niekur nedingsta ir kalbant apie kainas. Gerą variantą ras ir ketinantys sutaupyti, ir pasiruošę išleisti daugiau.

Beje, tai sufleruoja, kad pavyks priimti sprendimą, dėl kurio nenukentės nei estetiniai, nei praktiniai interjero dalykai.

Jeigu mąstote, kad laikas atnaujinti kambarį, tuomet visa tai – nepaprastai naudinga. Tiesiog neprivalote nerti į kompromisus.

Namai, kuriuose gera

Yra visokių svarstymų apie statybas, apie remontą. Bet kartais didelių svarstymų nė neprireikia. Tiesiog išsirenkame naujas užuolaidas, jas pakabiname ir nuoširdžiai stebimės – erdvė visai kitokia, nežinia kaip stebuklingai atnaujinta. Rodos, čia tik naujos užuolaidos, bet įspūdis toks, tarsi iš seno nameliuko būtume persikėlę į karališkus rūmus. Ir visas efektas slypi ne prabangoje, ne kažin kokiuose turtuose. Ne! Tai neabejotinai susiję su jaukumu. Juk naktinės užuolaidos internetu įsigyjamos ne tam, kad jaustumėmės lyg užsukę pas karalių į rūmus. Jos skirtos tam, kad jaustumėmės kaip namie. Tiksliau, kad jaustumėmės puikiai – o namie taip ir turėtume jaustis.