IT,  Prekės ir paslaugos

Neprilygstama Sony Xperia X kaina: tai, ko nepasiūlys kiti telefonai

ismanieji telefonaiIšmaniųjų telefonų gausa neretai apsuka galva kiekvienam, kuris ieško būtent tokio įrenginio. Turintys daugiau pinigų dažniausiai renkasi prekinius ženklus, kurie yra patys populiariausi, bei mums asocijuojasi būtent su šiais įrenginiais. Kitaip tariant didžiausio populiarumo visuomet susilaukia tai kas madinga. Tačiau gausu ir tokių vartotojų, kurie visuomet atsižvelgia į kainą, bei kainos ir kokybės santykį. Būtent juos turėtų sudominti Sony Xperia X kaina, bei visi privalumai, kuriuos suteikia būtent šie praktiški telefonai. Nors Sony daugiau žinomi, kaip kitokios elektroninės technikos gamintojai, jų išmanieji telefonai tikrai neatsilieka!

Sony Xperia X kaina suteikia stebuklingas nuotraukas

Pirmas ir kone pagrindinis bruožas, išskiriantis šį įrenginį iš gausybės konkurentų siūlomų technologijų – ypač puikios nuotraukos. Ne gana to, jog telefonu galite daryti stulbinančias nuotraukas produktas visais atžvilgiais lenkia konkurentus nuotraukų kokybe. Tik Sony Xperia X kaina suteiks Jums ne tik puikias nuotraukas, bet ir vieną geriausių 13MP priekinę kamerą Jūsų “selfiams“.

Sony Xperia X kaina – tai greitis bei galingumas

Dar vienas svarbus bruožas, įeinantis į įrenginio kainą – tai išskirtinis galingumas. Žinoma, vien kameros neužtenka. Be abejo norisi, jog telefonai paliktų neišdildomą įspūdį ir savo sklandumu, bei pajėgumu.  Todėl šis Sony šedevras gali didžiuotis savo šešių branduolių Qualcomm ® Snapdragon™ 650 centriniu procesoriumi, veikiančiu 2 x 1.8Ghz plius 4 x 1.4 Ghz dažniu.  Procesorius veikia ne sinchroniškai. Tai reiškia, jog kiekvienas branduolys nedirba sinchroniškai, o veikia atskirai, taip optimizuojant darbo pajėgumą bei energijos naudojimą. Kaip tik todėl galėsite naudoti daugybę programų vienu metu, žiūrėti aukščiausios kokybės video bei žaisti naujausius video žaidimus.

Telefonai, kuriais filmuosite ir redaguosite savo meną

Sony Xperia X kaina suteikia dar vieną išskirtinę funkciją, kuri išmaniųjų telefonų tarpe yra tikrai reta. Viską ką nufotografuojate galėsite redaguoti specialiomis programomis esančiomis telefone. Tuo tarpu savo video filmuosite pačia aukščiausia 4K kokybe. Juk svarbiausi Jūsų gyvenimo momentai yra verti aukščiausios kokybės!

Telefonai, neišsikraunantys amžinybę

Dar viena savybė, kurią suteiks Sony Xperia X kaina – tai baterija, neišsikraunanti gerokai ilgiau, nei tradicinių ar net pačių populiariausių išmaniųjų telefonų baterijos. Gamintojų teigimu, ši laiko net dvi dienas! Tačiau antros dienos pabaigoje šie telefonai leis panaudoti keletą funkcijų, dar labiau prailginsiančių baterijos trukmę. Todėl pakrovę įrenginį, kroviklį pamiršite dviems dienoms.