Prekės ir paslaugos

Patarimai tiems, kurie nori išsirinkti sužadėtuvių žiedą

Jei, norėdami sužinoti apie sužadėtuvių žiedus, jaučiatės šiek tiek pasimetę, nieko baisaus. Pakalbėsime apie tai, kaip išsirinkti tokį sužadėtuvių žiedą, nuo kurio jos akys nušvistų, ir dėl to nesivelti į skolas.

Pažinkite savo sužadėtinės stilių

Jei jūs abu planuojate susižadėti, tikėtina, kad kalbėjote apie tai, kokie bus tolesni jūsų žingsniai. Išsiaiškinkite, ar jūsų būsimoji sužadėtinė nori, kad žiedas būtų staigmena, ar ji nori kartu su jumis nueiti pirkti žiedo ir pateikti keletą naudingų užuominų. Jei taip, daugiau galios jums. Galite išbraukti žiedą iš savo sąrašo ir dėti pastangas planuodami tą ypatingą pasiūlymą. Tik nepamirškite nustatyti biudžeto ir jo laikytis.

O jei planuojate netikėtą pasiūlymą, yra keletas būdų, kaip sužinoti, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą, kuris jai patiks. Pirmiausia: Susipažinkite su savo damos stiliumi. Prieš klausdami „Kiek turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedas?“, turite įsivaizduoti, koks papuošalų stilius jai patinka. Vintažinis? Minimalus? Modernus? Tada galėsite pereiti prie kitų detalių: Ar ji norėtų vieno ar kelių akmenų? Ryškus blizgus deimantas ar tamsiai mėlynas safyras?

Kiek turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui?

Gerai, metas klausimui, kuris jums visiems įdomus: Kiek vyras turėtų išleisti sužadėtuvių žiedui? Teisingo skaičiaus nėra, nes tai priklauso nuo jūsų finansinės padėties, tačiau vis tiek turėsite būti sąmoningi ir sudaryti biudžetą. Paprastai puikiam žiedui įsigyti pakanka vieno mėnesio jūsų metinių pajamų, tačiau neišleiskite daugiau nei dviejų-trijų mėnesių pajamų.

Ir kai spręsite, kiek išleisti sužadėtuvių žiedui, niekada nelįskite į skolas, kad nupirktumėte savo merginai tobulą žiedą. Tai reiškia, kad niekada neturėtumėte pirkti žiedo naudodamiesi kredito kortele, banko paskola ar finansavimu. Sumokėkite tiek, kiek numatėte savo biudžete.

Kaip sutaupyti pinigų sužadėtuvių žiedui

Daugelis tinklinių ar didžiųjų juvelyrinių dirbinių parduotuvių nėra žinomos kaip nuolaidų teikėjos, tačiau niekada nepakenks paprašyti procentinės nuolaidos pirkiniui.  Kai svarstysite, kiek išleisti sužadėtuvių žiedui, prisiminkite štai ką: nedideli kompromisai dėl deimanto kokybės gali padėti sutaupyti pinigų, nesumenkinant paties sužadėtuvių žiedo grožio. Tiesiog nepamirškite, kad patikimas juvelyras gali padėti rasti gražų akmenį (kuris nėra tobulas, bet ir nėra blogas) pagal jūsų numatytą biudžetą.

Nuspręskite, kur pirkti žiedą

Nusprendę žiedo biudžetą, galite pasirinkti, kur pirkti sužadėtuvių žiedą. Nesvarbu, kur apsipirkinėsite, naudinga žiedus apžiūrėti su žmogumi, kuris šiek tiek nusimano apie deimantus ir juvelyrinius dirbinius, kad nebūtumėte apgauti. Tačiau jei neturite su kuo apsipirkti, įsitikinkite, kad apsiperkate ten, kur jaučiatės patogiai ir kur galėsite neviršyti savo biudžeto.

Tokiais atvejais gali labai veiksmingai pasitarnauti internetinių juvelyriniais dirbiniais prekiaujančių parduotuvių pasirinkimas. Kadangi šiuolaikinėje rinkoje tokių specializuotų e. parduotuvių yra labai daug, jums neturėtų būti sudėtinga atrasti tai, kas atitiktų jūsų lūkesčius. Be to, jūs galite pasinaudoti ir išskirtinai sužadėtuvių žiedais prekiaujančiomis e. parduotuvėmis, kuriose galėtumėte rinktis iš išskirtinių sužadėtuvių žiedų asortimento, kartu tiesiogiai konsultuodamiesi su juvelyrais, kurie ir sukūrė siūlomus įsigyti sužadėtuvių žiedus.

Daugiau: Suzadetuviuziedas.lt