Permanentinis makiazas
Sveikata, grožis

Permanentinis makiažas ilgam padės išryškinti jūsų gražiausius bruožus

Greičiausiai kiekviena iš mūsų pripažins, kad paprastai nenorime pro duris išeiti nepasidariusios makiažo. Tai jau seniai yra tapę neatsiejama mūsų kasdienės grožio priežiūros ir įvaizdžio formavimo dalimi. Makiažas padeda mums labiau pasitikėti savimi ir daug geriau jaustis. Be to, jo pagalba galime paslėpti ir įvairius netobulumus.

Nustatyta, kad bene 50 % moterų jaučiasi prasčiau, kai nenaudoja makiažo. Tačiau lygiai taip pat šiandien gyvename labai įtemptu gyvenimo ritmu ir labai sparčiai pirmyn judančiame pasaulyje, todėl kiekvieną rytą pasidaryti tobulą makiažą gali būti pernelyg sudėtinga. Ir būtent tai vis daugiau moterų paskatina pasinaudoti permanentinio makiažo teikiamais privalumais.

Kas yra permanentinis makiažas?

Permanentinis makiažas yra nuostabi technika, kurios metu natūralūs pigmentai yra įterpiami į odos dermos sluoksnį, tokiu būdu paryškinant veido bruožus. Tačiau labai svarbu pabrėžti, jog permanentinio makiažo pagalba galima ne tik paryškinti gražiausius veido bruožus, tačiau taip pat paslėpti odos dėmeles ar kitus netobulumus. Tiesą sakant, permanentinis makiažas pradėtas naudoti dar aštuntojo dešimtmečio pradžioje ir pirmą kartą buvo panaudotas alopecijai (plaukų, įskaitant ir antakius, slinkimui) gydyti.

Kada verta pasinaudoti permanentiniu makiažu?

Priežasčių pasinaudoti permanentiniu makiažu yra daugiau nei galite įsivaizduoti, todėl pateiksime bent keletą iš jų:

  • Permanentinis makiažas yra puikus pasirinkimas, jei nesate linkusios kas rytą darytis makiažą, kuris atima iš jūsų daug laiko ir pastangų.
  • Jei turite alergišką odą arba esate alergiškos tam tikroms makiažo priemonėms.
  • Jei jums jau seniai pabodo diena iš dienos ne vieną kartą darytis makiažą ir nuolatos tikrinti, ar jis neatrodo pakitęs.
  • Jei norite išsaugoti puikią išvaizdą net ir užsiimdamos aktyvia veikla, tokia kaip plaukimas, bėgiojimas ar sportavimas sporto salėje.
  • Turite riebią odą, todėl makiažo priemones ant savo odos tepti jums yra tikra kančia.
  • Jūsų antakiai, blakstienos ir lūpos yra nepakankamai ryškios arba yra blyškios – tai ypač aktualu vyresnio amžiaus moterims.
  • Jums niekaip nepavyksta pačioms pasidaryti tobulo makiažo, todėl kaskart patiriate didelį stresą.

Svarbūs permanentinio makiažo privalumai

Taigi, kai jau sužinojote, kokiais atvejais paprastai yra pasitelkiamas permanentinis makiažas, atėjo metas susipažinti ir su svarbiais jo privalumais.

Sutaupote labai daug lėšų

Ar kada nors bandėte apskaičiuoti, kiek pinigų kiekvienais metais išleidžiate jums patinkančioms makiažo priemonėms? O ar kada nors susimąstėte apie tai, kiek jūs išleidote makiažo priemonėms, kurios pasirodė jums visiškai netinkamos, todėl buvo panaudotos vos vieną kartą? Nėra ko abejoti, kad tai yra įspūdingi skaičiai! Dėl šios priežasties šiandien daugelis moterų nusprendžia pasirinkti permanentinį makiažą, o ne reguliariai pirkti brangiai kainuojančias makiažo priemones. Todėl jei investuosite į permanentinį makiažą, galėsite pamiršti apie didžiules išlaidas makiažui, tokiu būdu sutaupydamos daugybę lėšų.

Permanentinis makiažas taupo jūsų laiką

Sutikite, tikrai ne kiekviena iš mūsų gebame pasidaryti tobulą makiažą. Tiesą sakant, tam reikia labai puikių įgūdžių, kurių, deja, bet dauguma iš mūsų neturi. Todėl norint įvaldyti vizažo meną, reikia skirti daug laiko, jėgų ir pastangų – jau nekalbant ir apie didžiulę kantrybę. Todėl visiškai nenuostabu, kodėl šiandien tiek daug užsiėmusių ir įtemptu ritmu gyvenančių moterų nusprendžia pasirinkti permanentinį makiažą.

Taigi, jei ir jūsų kasdieniame gyvenime yra pernelyg daug darbų ir streso, dėl ko kas rytą sunkiai atrandate laisvo laiko pasidaryti makiažą, permanentinis makiažas gali būti visų jūsų problemų sprendimu. Kai bus padarytas permanentinis makiažas, jums daugiau nebereikės kiekvieną rytą keltis gerokai anksčiau vien tam, kad pasidarytumėte makiažą!

Nuolat atrodote nepriekaištingai

Nereikia nė sakyti, kad kiekviena norime atrodyti kuo tobuliau ir jaunatviškiau, tačiau turime susitaikyti su neginčijamu faktu, jog bėgant metams mūsų blakstienos retėja, lūpos išblunka, o antakiai plonėja. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad neturime galimybės užtikrinti, jog kasdien atrodytume nepriekaištingai. Permanentinio makiažo dėka jūs visuomet atrodysite taip, lyg jums būtų ką tik padarytas profesionalus makiažas.

Nereikia jaudintis dėl makiažo sportuojant

Mėgstate užsiimti įvairia fizine veikla? Dievinate plaukiojimą? O gal kasdien bėgiojate? Nepaisant to, kaip aktyviai mėgstate leisti savo laisvalaikį, greičiausiai taip pat kaskart jaudinatės ir dėl savo makiažo, kuris sporto metu gali būti sugadintas. Laimei, permanentinis makiažas gelbsti ir šioje situacijoje, nes jis yra atsparus vandeniui, prakaitui ir kitiems pašaliniams veiksniams, kurie neigiamai veikia tradicinį makiažą. Todėl jei nuspręsite pasidaryti permanentinį makiažą, sportuoti galėsite be jokio galvos skausmo, visuomet žinodamos, kad jūsų išvaizda yra nepriekaištinga.

Puikiai tinka turint alergišką odą

Deja, bet kai kurios iš mūsų esame alergiškos įprastinėms makiažo priemonėms, todėl negalime naudoti įprastų kosmetikos priemonių. Tai neabejotinai sukuria labai daug papildomų nepatogumų ir kelia didelį stresą, jau nekalbant apie tai, kad tokiais atvejais esame priverstos pirkti dar brangiau kainuojančias makiažo priemones, kurios mums nekeltų alergijos. Laimei, permanentinis makiažas gali būti labai veiksminga išeitimi, kadangi jo pagalba jums nebereikės jaudintis, kad vėl susidursite su sudirgusia oda ar ašarojančiomis akimis.

Visi šie privalumai labai aiškiai parodo, kodėl permanentinis makiažas gali būti labai veiksmingu pasirinkimu daugeliui iš mūsų.