Prekės ir paslaugos

Prekių eksportas į užsienio šalis

Ekspedijavimo paslaugos

Daugybė gamyba ir prekyba užsiimančių verslų, kurie savo komercinę veiklą pradeda vykdyti Lietuvos teritorijoje, bėgant laikui ima dairytis ir į įvairias užsienio šalis, tokiu būdu stengdamiesi išvystyti savo verslą ir padidinti pardavimus. Tai yra puikiai suprantama ir natūrali verslo vystymo eiga, todėl jei ir jūs šiuo metu planuojate savo turimą produkciją eksportuoti į užsienį, turėtumėte labai gerai apgalvoti visą tai, kas gali turėti tiesioginės įtakos jūsų pagrindinio tikslo siekimui.

Puikiai suprantama, kad norint eksportuoti savo produkciją, būna reikalingos ekspedijavimo paslaugos. Be abejo, galite teigti, kad kur kas geriau produkcijos gabenimu pasirūpinti patiems, tačiau atminkite, kad tokiu atveju jūs turėtumėte investuoti kur kas daugiau lėšų, tarp kurių būtų išlaidos krovininiam transportui, naujų darbuotojų samdymui, tinkamų darbo vietų sukūrimui, krovininio transporto išlaikymui, jo priežiūrai ir kt. Be to, tokiu atveju jums tektų sukurti ir atskirą už logistiką atsakingą skyrių, kuris taip pat reikalautų didelių investicijų. Taigi, dėl visų šių priežasčių šiomis dienomis eksportu užsiimančios įmonės dažniausiai pasinaudoja ekspedijavimo paslaugomis, tokiu atveju nuo savo pečių nusimesdamos daugybę papildomų nepatogumų. Žinoma, šiandieninėje rinkoje yra daugybė logistikos paslaugų teikėjų, todėl jums vertėtų skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir palyginti tokių paslaugų teikėjų siūlomus sprendimus, jų turimą patirtį, teikiamų paslaugų spektrą, klientų atsiliepimus ir kt. Visa tai padėtų jums lengviau pasirinkti patikimus ir profesionalias logistikos paslaugas teikiančius partnerius, kurių dėka galėtumėte būti visiškai tikri, kad jūsų produkcija visuomet bus transportuojama saugiai ir laiku.

Be to, nepamirškite, kad užsiimant produkcijos eksportavimu į užsienio šalis, labai svarbu pasidomėti konkrečiose šalyse būdinga verslo kultūra ir šalies įstatymais. Tai yra detalės, kurių pro savo akis neturėtų praleisti nei vienas verslo savininkas, norintis, kad jo komercinė veikla klostytųsi sėkmingai. Kaip bebūtų, prieš pradedant vykdyti tokią veiklą, turėtumėte atlikti atidžią informacijos paiešką, konsultuotis su atitinkamų sričių specialistais ir pasirūpinti labai profesionaliu naujų verslo santykių užmezgimu.