Finansai

Refinansavimas ir kreditorių teikiamos paslaugos

Refinansavimas

Nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų mano, kad paskolą gauti yra labai paprasta – tereikia susisiekti su bet kuria kredito bendrove ir užpildyti paskolos paraišką. Tačiau ar tikrai šiomis dienomis paskolos yra suteikiamos taip paprastai ir lengvai? Akivaizdu, kad atsakymas yra neigiamas. Paskolų bendrovėms yra taikomi labai griežti reikalavimai. Jas kontroliuoja atitinkamos valstybinės institucijos, kurios vykdo nuolatinę finansinių paslaugų teikėjų priežiūrą. Todėl kreditoriai neturi teisės pažeisti taikomų reikalavimų ir nustatytų taisyklių. Tai reiškia, kad jie dėl paskolų besikreipiantiems asmenims taip pat taiko atitinkamus reikalavimus, kuriuos būtina atitikti, jei norima gauti paskolą.

Pavyzdžiui, jei asmuo neturi oficialaus darbo ir negauna oficialių pajamų, jis neturi galimybės paskolą gauti kreipdamasis į greitųjų kreditų bendroves. Lygiai taip pat tokios galimybės neturi ir asmenys, kurių kredito istorija yra neigiama. Tokių ir panašių pavyzdžių galima pateikti daugybę, tačiau, kaip bebūtų, reikėtų nepamiršti, kad ir tie vartotojai, kurie atitinka kreditorių taikomus reikalavimus, gavę paskolas neretai susiduria su dar didesnėmis finansinėmis problemomis, todėl jei jūs patekote į tokią padėtį ir šią akimirką nežinote, kaip galėsite jums suteiktas paskolas grąžinti laiku, nepamirškite, kad galimas ir paskolų refinansavimas, kurį teikia oficialūs mūsų šalyje veikiantys kreditoriai.

Refinansavimo paslaugų atveju jūsų finansiniai įsipareigojimai bus sujungti ir perkelti į vieną kredito bendrovę, kuri sutinka refinansuoti jūsų turimas paskolas. Tačiau taip pat verta paminėti, kad tokiu atveju paskolai bus sumažintos palūkanos ir prailgintas grąžinimo terminas. Tai reiškia, kad vartotojas mokės mažesnes paskolos grąžinimo įmokas ir galės palengvinti savo finansinę naštą.

Kita vertus, jei manote, kad pasinaudojus paskolų refinansavimo paslaugomis visos jūsų finansinės problemos išsispręs akimirksniu ir savaime, labai klystate. Turite nepamiršti, kad jei ir toliau nesiimsite atitinkamų veiksmų ir nesistengsite daugiau dėmesio skirti savo asmeniniams finansams bei išlaidų valdymui, visa tai gali pasikartoti dar ne vieną kartą. Todėl jei nenorite ateityje susidurti su tokiomis pačiomis finansinėmis problemomis, imkitės veiksmų jau dabar – tuomet galėsite pamiršti apie finansinius rūpesčius ir panašias problemas.