Dideliu dydziu drabuziai
Apranga, mada

Renkantis moteriškus didelių dydžių drabužius: ką naudinga žinoti

Norint jaustis gražiai ir pasitikėti savimi, labai svarbu užpildyti spintą drabužiais, kurie jums patiktų ir kuriuos dėvėdamos jaustumėtės patogiai. Taigi, kai reikalingi nauji dideliu dydziu drabuziai, labai svarbu atrasti tinkamus drabužius, kurie padėtų pasitikėti savimi. Tačiau, kaip žinoti, kas jums geriausiai tiktų?

Pažinkite savo kūno formas

Vienas iš būdų, kaip lengvai nustatyti, koks drabužis geriausiai priglus prie jūsų kūno, yra žinoti, kokios esate kūno formos. Galų gale visada turėtumėte rinktis tokius drabužius, kuriuos vilkėdamos jaučiatės patogiausiai. Tačiau savo kūno formų supratimas yra puikus atspirties taškas, jei ieškote didelių dydžių drabužių, kurie padės jums jaustis nuostabiai. Kai kurios iš labiausiai paplitusių kūno formų yra obuolio, kriaušės, smėlio laikrodžio ir deimanto. Paieškokite daugiau informacijos ir išsiaiškinkite, kokios kūno formos esate ir kokie stiliai bei kirpimai jums geriausiai tinka!

Visuomet žinokite savo išmatavimus

Skirkite laiko tinkamai išmatuoti savo kūno linijas. Tai labai palengvins jūsų naujų drabužių paieškas, ypač perkant internetu. Įvairiose parduotuvėse drabužių dydžiai gali labai skirtis, todėl jei nežinote, koks dydis jums tinka geriausiai, bus sudėtinga. Daugelyje el. parduotuvių pateikiamos dydžių lentelės, todėl jums bus daug lengviau nustatyti, kuris dydis jums geriausiai tinka, jei turėsite savo išmatavimus. Pasiimkite matavimo juostelę ir išmatuokite krūtinės, liemens bei klubų apimtį.

Pradėkite nuo būtiniausių drabužių

Taigi, kokius pagrindinius drabužius turėtumėte turėti savo spintoje? Pateikiame keletą būtiniausių didelių dydžių drabužių.

Gera džinsų pora

Kiekvienai iš mūsų reikia gerų moteriškų džinsų poros, kuri gerai tiktų jūsų figūrai. Nesvarbu, ar renkatės tamsius aptemptus džinsus, ar šviesius plačius džinsus, yra daugybė mielų variantų, kuriuos bus lengva derinti prie kitų garderobo elementų ir kurie padės jums jaustis nuostabiai.

Išskirtinė suknelė

Kiekvienos moters spintoje turi būti bent viena išskirtinė ir „patikima“ suknelė. Nesvarbu, ar ruošiatės pokalbiui dėl darbo, ar vakarui su draugais, jums tikrai pravers kelios išskirtinės didelių dydžių suknelės. Apsvarstykite galimybę rinktis suknelę su įdomiais raštais ar drąsių spalvų suknelės modelį.

Balti marškiniai su sagutėmis

Kokybiška, gerai prigludusi moteriška palaidinė arba marškiniai su sagomis yra būtina kiekvienai moteriai. Baltus marškinėlius su sagutėmis lengva suderinti su mėgstamais džinsais arba derinti su švarkeliu ir sijonu, kai dirbate biure – tai yra universali detalė, kurią lengva derinti su beveik viskuo, kas yra jūsų spintoje. Nesvarbu, ar renkatės ilgas, trijų ketvirčių, ar trumpas rankoves, tai yra esminis garderobo elementas, kurio nenorėtumėte praleisti.

Tunika

Tunikos yra ir patogios, ir madingos, todėl sukuria puikią pusiausvyrą, kurios savo garderobe ieško kiekviena moteris. Tunikos yra ilgesnės, todėl jas lengva užsimesti ant leginsų ar kelnių ir iš karto suformuoti puikų įvaizdį. Ieškodamos patikimos tunikos ieškokite raštų ir spalvų, kurios jums gražiausios.

Venkite per daug aptemptų drabužių

Daugelį metų apvalesnių formų moterims buvo sakoma, kad kuo drabužiai storesni, tuo geriau. Tačiau, nors laisvesnio kirpimo drabužiai gali būti puošnūs, svarbiausia juos tinkamai suderinti, kad išgautumėte geriausią įmanomą rezultatą. Jei dėvite laisvo kirpimo viršutinę dalį, rekomenduojama ją derinti su pieštuko formos sijonu arba prigludusiais džinsais. Taip užtikrinsite puikų įvaizdį!

Žaiskite su tekstūromis

Nesijauskite taip lyg turite laikytis ko nors pernelyg vienspalvio! Skirtingų tekstūrų įtraukimas į garderobą – puikus būdas išryškinti aprangą. Apsvarstykite unikalios tekstūros megztinio pasirinkimą arba apjuoskite jį margintu diržu. Yra daugybė smagių būdų, kaip žaisti su skirtingomis tekstūromis savo garderobe – pagalvokite, kokias detales ar aksesuarus galite panaudoti, kad jūsų drabužiai išsiskirtų.

Rinkitės tai, kas jums patogu

Galų gale svarbiausia, kad jums būtų patogu dėvėti savo pasirinktus drabužius. Pagalvokite, kurie drabužiai leidžia jums jaustis labiausiai pasitikinčiai savimi ir pasitempusiai, ir užpildykite savo spintą tokiais variantais, kurie jums geriausiai tinka. Ar jums patinka tunikos? Ar jums tinka suknelės iki kelių? Suraskite keletą jums patinkančių drabužių ir investuokite į tai, kas padės jums jaustis nuostabiai!