Finansai

Sąlygos, taikomos paskolų gavėjams, ir paskolos su vekseliu pasirinkimas

Šiuolaikinė finansinių paslaugų rinka yra labai išaugusi. Jei šiandienos situaciją lygintume su buvusia prieš dvidešimt metų – tai būtų lyg diena ir naktis. Dabar kreditoriai siekia savo teikiamas paslaugas paversti kaip įmanoma prieinamesnėmis ir patogesnėmis. Jie siūlo tai, apie ką anuomet buvo galima tik pasvajoti. Šiandien gauti paskolą naudojantis internetu yra taip pat nesudėtinga kaip įsigyti mums patikusį daiktą pasirinktoje elektroninėje parduotuvėje. Žinoma, šiuo atveju kalbame apie mokius ir švarią kredito istoriją turinčius asmenis. Kaip bebūtų, dabartinis procesas, kuris taikomas paskolų išdavimui, yra daugiau nei efektyvus. Pateikti paraišką paskolai gauti galima vos per kelias minutes, o atsakymas vartotoją pasiekia keliolikos minučių bėgyje. Kai viskas vyksta taip operatyviai ir sklandžiai, nebekyla klausimų, kodėl paskolos yra tokios populiarios.

Paskolos su vekseliuKita vertus, nereikėtų manyti, kad paskolos suteikiamos bet kuriam dėl jų besikreipiančiam asmeniui. Kreditoriai privalo taikyti griežtus reikalavimus ir labai konkrečias bei aiškias taisykles. Kiekvieną kredito bendrovę prižiūri atitinkamos valstybinės institucijos, todėl niekas negali savivaliauti ir taikyti galiojančių mūsų šalies įstatymų neatitinkančių sprendimų. Taigi, jei kreipiatės dėl paskolos, būkite tikri, kad jūs esate pajėgūs paskolą grąžinti. Tai reiškia, kad turite turėti oficialų darbą, oficialias bei reguliarias pajamas, švarią kredito istoriją, jūsų gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje ir jums turėtų būti bent aštuoniolika metų (kai kurie kreditoriai taiko didesnį amžiaus cenzą).

Jei jūs žinote, kad vargiai atitiksite minėtus kreditorių keliamus reikalavimus, galite kreiptis ir dėl paskolos su vekseliu. Žinoma, tokiu atveju reikėtų rinktis ne kredito bendroves, kadangi jos paskolas teikiant ne vekselių principu. Tuo tarpu, jei jums įdomu, kuo paskolos su vekseliu skiriasi nuo daugeliui pažįstamų paskolų, suteikiamų įvairių kredito bendrovių, atsakyti galima labai paprastai. Vekselis – tai dokumentas, kuriame yra nurodyta, kad jums buvo paskolinta konkreti pinigų suma ir per sutartą laikotarpį jūs privalote ją grąžinti. Todėl toks dokumentas labiau „tarnauja“ paskolos teikėjui, o ne paskolos gavėjui. Tačiau, jei žinote, kad kitos išeities neturite ir kredito bendrovės jums paskolos nesuteiktų, paskolos su vekseliu gali būti efektyvus sprendimas.