Greitos siuntos
Prekės ir paslaugos

Saugios ir greitos siuntos Lietuvoje bei visame pasaulyje

Norėdami išsiųsti siuntą paprastai vartotojai yra linkę atsižvelgti į kurjerių patikimumą, siuntos pristatymo greitį, siunčiamų siuntų saugumą ir patogų užsakymo pateikimą. Tai yra vieni svarbiausių veiksnių, kurie gali nulemti ir galutinį vartotojų sprendimą renkantis vienus ar kitus siuntų pristatymo paslaugų teikėjus. Tačiau jei jums yra reikalingos greitos siuntos ir jūs neturite galimybės skirti daug laiko kurjerių paieškai bei jų taikomų pasiūlymų palyginimui, galite sau į pagalbą pasitelkti virtualias kurjerių pasiūlymus pateikiančias platformas.

Kokiais privalumais pasižymi tokios platformos?

Didėjantis kurjerių paslaugas siūlančių kompanijų skaičius nulemia būtinybę rinkoje atsirasti sprendimams, kurie padeda vartotojams paprasčiau pasirinkti kurjerius ir pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis.

Labai paprastas kainų palyginimas

Kiekvienas vartotojas gali labai greitai surasti palankiausią kainos pasiūlymą, vos per kelias akimirkas palygindamas skirtingų kurjerių siūlomas kainas. Tokiu atveju sistemoje tereikia įvesti norimos išsiųsti siuntos duomenis.

Didelis kurjerių patikimumas

Vartotojams yra siūloma rinktis tik iš patikimų kurjerių kompanijų, kurios veikia tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Tai reiškia, kad galima pasirinkti iš vietinių ir tarptautinių siuntų pristatymo paslaugų teikėjų asortimento, atsižvelgiant į tai, kur norima pristatyti siuntas ir kaip greitai tai turėtų būti atlikta. Kadangi kurjeriai turi ilgametę patirtį ir yra užsitarnavę gerą vardą šioje rinkoje, užtikrinama pati aukščiausia paslaugų kokybė ir patikimumas.

Galimybė pasirinkti „Economy“ ir „Express“ siuntas

Kiekvienas atvejis yra labai individualus. Kartais norime, kad siunta adresatą pasiektų standartiniu greičiu, tačiau kai kuriais atvejais prireikia, jog siunta būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, pvz., jau kitą darbo dieną. Dėl skirtingų poreikių galima pasirinkti ir skirtingų rūšių siuntų pristatymo paslaugas, t.y. „Economy“ ir „Express“ siuntas. Pastaruoju atveju ES ribose siunta gali būti pristatyta netgi greičiau nei per parą, o į kitas pasaulio šalis – per 2-3 darbo dienas.

Patogus paslaugų užsakymas

Vartotojams suteikiama galimybė labai patogiai ir bet kuriuo paros metu pateikti savo užsakymą internetu, prieš tai pasirinkus pristatymo termino ir kainos atžvilgiu optimaliausią patikimų kurjerių pasiūlymą. Taip pat galima pasirinkti ir siuntos pristatymo būdą, pvz., siuntos pristatymą per kurjerį arba į paštomatą.