Gyvūnai

Sibiro haskių veislės šunų išbėrimas: Svarbiausias vadovas.

Jei norite įsigyti Sibiro haskį, turėtumėte žinoti, kiek jis turi plaukų. Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie haskių kailį. Sibiro haskiai garsėja blizgančiu kailiu, kuris apsaugo juos nuo atšiaurių šaltų orų. Tačiau jei neseniai įsivaikinote Sibiro haskį arba planuojate jį įsivaikinti, turite pagalvoti apie haskio kailį. Jei nesate tikri, kiek ir kaip ilgai haskiai loja ir kaip su tuo kovoti, šis pranešimas skirtas jums.

Ar Sibiro haskiai daug loja?

Kaip ir daugelis kitų šunų veislių, Sibiro haskiai kerpasi ištisus metus, tačiau dėl sezoninių pokyčių jie kerpasi ir kartą ar du kartus per metus. Sibiro haskių veislės šunų kailis išsivalo nuo apatinio kailio ir šis procesas gali trukti nuo trijų iki penkių savaičių.

Daugelio šunų veislių kailis yra vienspalvis, tačiau Sibiro haskių veislės šunys yra kitokie. Jie turi dvigubą kailį, kuris skirtas apsaugoti juos nuo atšiauraus žiemos klimato. Dvigubas kailis suteikia papildomos apsaugos, tačiau tai reiškia, kad jie išmeta dvigubai daugiau kailio.

Nors Sibiro haskiai, kaip ir kitų veislių šunys, lenda ištisus metus, dėl sezoninių pokyčių jie netenka kailio kartą ar du kartus per metus, ir būtent tuo metu jūsų haskis lenda daugiausiai.

Klausimas, kiek ir kaip dažnai Sibiro haskiai lenda, yra labai svarbus daugeliui augintinių savininkų. Asmenys ir šeimos, norintys įsivaikinti Sibiro haskį, taip pat turėtų žinoti, kiek laiko haskiai lenda ir kaip suvaldyti lojimą. Todėl parengėme šią ekspertų ataskaitą apie Sibiro haskių lojimą, kurioje sužinosite viską, ką reikia žinoti apie haskių lojimą. Taigi, pradėkime.

Kaip dažnai haskiai lenda?

Kaip ir dauguma šunų veislių, Sibiro haskiai per metus išmeta tam tikrą kiekį plaukų. Plaukams mirštant ir krentant, juos pakeičia nauji plaukai, ir šis procesas tęsiasi visus metus. Tačiau nereikia pamiršti, kad haskiai turi dvigubą kailį. Nors viršutinį kailį jie kerpa ištisus metus, jie taip pat turi apatinį kailį, kurį visiškai kerpa kartą ar du kartus per metus.

Visiškas kailio nuslinkimas vadinamas „pūtimu“. Dėl to jūsų haskis išmeta didžiulius kuokštus plaukų, todėl susidaro didelė netvarka, kurią reikia sutvarkyti.

Kada Sibiro haskiai lenda?

Be to, kad haskiai kerpasi ištisus metus, jie kerpasi bent kartą ar du kartus per metus, dažnai tai susiję su sezoniniais pokyčiais.

Pastebėsite, kad pavasarį ir žiemą „Husky“ pučia. Tuo metu nuo odos nusivalo apatinis kailis ir paruošia ją būsimam orui.

Pavasarį pučiant šaltukui haskiai nusimeta storesnį kailiuką, kad jų oda galėtų pasidengti lengvesniu vasariniu kailiuku, kuris palaiko vėsą. Kita vertus, haskiai vėsesnėms žiemoms ruošiasi iššukuodami lengvesnį apatinį kailį ir jį pakeisdami itin storu žieminiu kailiu, kuris padeda jiems išlikti šiltiems ir patogiems vėsesniais metų mėnesiais.

Kiek laiko Sibiro haskiai nešioja?

Kai Sibiro haskis nusivalo kailį, šis procesas gali trukti nuo trijų iki penkių savaičių. Jei jūsų Sibiro haskis yra kambarinis augintinis, būkite pasiruošę, kad lojimo metu bus daug netvarkos, nes ateinančios savaitės gali tapti jūsų valymo košmaru, ypač jei gerai nesusitvarkysite. https://www.haustier365.de/