Laisvalaikis

Skrydžiai į Berlyną ir kelionės išlaidų sumažinimas

Skrydziai i Berlyna

Kaip bebūtų keista, tačiau vis dar yra nemažai žmonių, kurie šiomis dienomis mano, kad keliauti yra labai brangu ir beveik neįkandama statistiniam vartotojui. Tačiau puikiai suprantama, kad toks požiūris yra labai klaidingas ir neatitinkantis šiuolaikinės tikrosios situacijos. Kadangi šiandien keliauti yra gerokai pigiau nei kada nors iki šiol, o tai reiškia, kad kiekvienas tokį laisvalaikio praleidimo būdą mėgstantis žmogus gali labai lengvai patenkinti savo lūkesčius – tereikia pasirinkti kelionės kryptį ir leistis į nuotykius.

Ir tikrai nėra svarbu, kur jūs vyksite – skrydžiai į įvairias pasaulio šalis (ir ypač Europos) iš Lietuvos yra vykdomi kasdien, todėl, kad ir kokią kryptį bepasirinksite, norimą šalį pasieksite labai lengvai ir sklandžiai. Šįkart įsivaizduokime, kad nusprendėte aplankyti Vokietiją. Tokiu atveju jums bus reikalingi pigūs skrydžiai į Berlyną. Skrydžio bilietus galite įsigyti naudodamiesi internetu – kuo anksčiau pradėsite paieškas, tuo lengviau bus rasti bilietus už pačią žemiausią kainą.

Žinoma, norint užtikrinti, kad visa kelionė būtų kuo pigesnė, taip pat reikėtų pasidomėti ir papildomais kelionei svarbiais aspektais. Pavyzdžiui, Berlyne galite keliauti ir metro – traukinių tinklas, kurį galite pasirinkti, yra vienas iš pačių didžiausių Europoje, todėl jums tikrai neturėtų kilti susisiekimo nepatogumų. Be to, nereikėtų pamiršti ir greitųjų miesto traukinių, kurių dėka galite sutaupyti labai daug savo kelionės laiko.

Kaip bebūtų, visuomet galite keliauti ir autobusais, kurių daugiausiai galima pamatyti Berlyno miesto centre. Taip pat galima pasirinkti tramvajus, taksi paslaugas, dviračius-taksi, išsinuomoti dviratį arba automobilį. Kita vertus, jei mėgstate, kad jūsų kelionės būtų aktyvios, nemenką dalį Berlyno galite pamatyti ir pėsčiomis, tokiu būdu sutaupydami dar daugiau lėšų.

Žinoma, jums taipogi reikėtų pagalvoti ir apie apsistojimą, todėl jei nenorite patirti didelių išlaidų apgyvendinimui, galite būstą išsinuomoti iš vietinių žmonių, naudodamiesi įvairiais šiomis dienomis populiariais internetiniais tinklalapiais, kurių pagalba jums patikusį būstą galėsite rezervuoti dar būdami Lietuvoje. Tai padės išvengti ne tik didesnių išlaidų, tačiau taip pat leis jaustis ramiau ir sutaupyti nemažai papildomo laiko.