Prekės ir paslaugos

Šventinės Lidl akcijos besiruošiantiems

Ne tik prieš šventiniu laikotarpiu, bet dar likus kelioms savaitėms iki švenčių galima matyti, kaip pilnėja parduotuvės ir mažėja vietos automobilių aikštelėse. Žmonės šventėms ima ruoštis gerokai iš anksto, o artėjant šventiniam maratonui, pirkinių sąrašai dar labiau ilgėja ir krepšeliai sunkėja. Todėl, kai iki švenčių lieka nedaug, o pirkinių dar reikia nemažai, prekybininkai siūlo, kaip sutaupyti. Tam gali padėti Lidl akcijos ir taikomi specialūs pasiūlymai.

Planuokite pirkinius

visiškai nebūtina šventėms ruošis paskutinėmis dienomis. Sutaupysite ne tik daugiau nervų, bet ir pinigų, jeigu apie šventes pagalvosite šiek tiek iš anksto. Pavyzdžiui, paskutinę šventinę savaitę galite susiplanuoti visus pirkinius ir taip išvengsite karštligiško lakstymo po parduotuves. Geriausiai iš anksto susidaryti pirkinių sąrašą, kurio reikėtų laikytis, jeigu nenorite šventėms išleisti daug daugiau nei iki tol planavote.

Taip pat nepamirškite pasidomėti, kokie specialūs pasiūlymai bus skelbiamai iki švenčių. Tam pirmiausia padės LIDL leidinys, kuris leidžiamas reguliariai. Ten galite rasti ne tik visos savaitės prekių pasiūlymus, bet ir specialias akcijas, kurios taikomos konkrečiomis dienomis. Leidinį sulyginkite su savo pirkinių sąrašu ir stebėkite, kokiomis dienomis Jums reikalingiems produktams taikomos Lidl akcijos. Taip sutaupysite, nes galėsite beveik visus pirkinius įsigyti specialių pasiūlymų metu.

Ką pirkti per akcijas?

Jeigu šventėms ruošiatės iš anksto, gali būti, kad dalį reikalingų pirkinių jau esate įsigiję. Tai puikus sprendimas tiems, kurie neturi laiko šventėms ruoštis likus iki jų vos kelioms dienoms. Tačiau daugybė žmonių ruošiasi būtent tada. Pasirodo, tai gali būti daug pigiau. Pirmiausia todėl, kad daugelis prekybos centrų geriausius pasiūlymus skelbia būtent artėjant šventiniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, kalėdinį stalą galima susipirkti ir paskutinėmis dienomis, o specialūs pasiūlymai leis sutaupyti nemažai pinigų.

Taip pat tiems, kurie nori tilpti į suplanuotą šventinį biudžetą, ne pro šalį pasidomėti ne tik tuo, kokios Lidl akcijos skelbiamos maisto produktams, bet ir kokių daiktų prekybos centre galima įsigyti pigiau. Gali būti, kad specialus pasiūlymas taikomas šventiniams drabužiams ir dekoracijoms. Tai puikus būdas sutaupyti. Be to, Lidl prekybos centre nuolat atnaujinamas asortimentas ir tai leidžia pirkėjams atrasti naujų prekių. Gali būti, kad šventinių akcijų metu dar spėsite nupirkti ir vieną kitą dovaną artimam žmogui.