Namai

Tvoros stulpai: kokie mitai populiariausi?

Betafence

Tvora – vienas svarbiausių teritorijos elementų. Būtent ji atlieka ne vieną funkciją: ne tik saugo, bet ir puošia, o taip pat – nurodo ribas. Vis dėlto, tvoros stulpai yra vienas iš tų elementų, be kurio, išsiversti nepavyks. Svarbu pastebėti, kad būtent šie elementai yra susiję su daugybė mitų. Kalbant apie tvoros stulpus, neretai galima išgirsti daug įvairių teiginių, tačiau nebūtinai tai yra tiesa, todėl pats metas susipažinti su labiausiai paplitusiais mitais.

Jei tvora – medinė, tai ir stulpas turi būti pagamintas iš medienos, jei tvora pagaminta iš metalo, tai ir stulpas turi būti  metalinis

Bene vienas daugiausiai paplitusių mitų yra susijęs su medžiaga, iš kurios yra gaminami tvoros stulpai. Teigiamai, kad, jei tvora yra medinė, tai ir stulpas turi būti pagamintas iš medienos, jei tvora – metalinė, tai ir naudotis reikia metalinius stulpus. Vis dėlto, šios taisyklės laikytis visai nebūtina – puikiai atrodys, kokybiškai tarnaus ir kitos variacijos, pavyzdžiui, medinė tvora bei metaliniai stulpai arba atvirkštinis variantas. Tokios kombinacijos neretai gali būti kur kas geresnis pasirinkimas, kai norisi įvairovės arba sodybos šeimininkai mėgsta abi medžiagas. Taip pat tokia tvora, kurios stulpai yra pagaminti iš kitos medžiagos nei tvoros segmentai, atrodo išskirtinai ir yra geras pasirinkimas norintiems unikalaus gaminio.

Tvoros stulpai turi būti standartinio dydžio

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris tvirtina, kad tvoros stulpai turi būti standartinio dydžio. Iš tiesų standartinio dydžio tvoros stulpai yra labai populiarus pasirinkimas, tačiau tikrai ne vienintelis – galima rinktis įvairių dydžių tvoros stulpus. Koks dydis geriausias, priklausys nuo daugybės kitų faktorių, tačiau nežinantiems, ką pasirinkti, visada pravartu kreiptis į profesionalus.

Gaminant tvoros stulpus, svarbiausia – stabilumas, o puošybai nereikia skirti didelio dėmesio

Dar vienas mitas, kuris negali nelikti nepaneigtas, yra susijęs su teiginiu, neva gaminant tvoros stulpus svarbiausia yra stabilumas tuo tarpu puošybos sprendimai gali likti antrame plane. Iš tiesų šis teiginys neturi nieko bendra su realybe, kadangi gaminant tvoros stulpus dekoravimo sprendimams yra skiriamas ypatingas dėmesys. Taigi, nereikėtų nustebti pamačius, kad tvoros stulpai dažnu atveju atrodo kur kas puošniau nei tvoros segmentai. Savaime suprantama, stabilumas bei tvirtumas, taip pat yra ne ką mažiau svarbūs, todėl tvoros stulpams gaminti yra pasitelkiamos tokios technologijos, kurios užtikrintų būtent šias savybes.

Daugiau informacijos ir idėjų: http://www.betafence.lt/