Valentino dienos dovanos
Laisvalaikis

Valentino dienos dovanos ir pasiruošimas šiai šventei

Kiekvienas žino, kad vasario 14 d. yra Valentino diena. Šiuo laikotarpiu parduotuvių lentynose ir vitrinose galime matyti daugybę Valentino dienos tematikos prekių, kurios aktualios visiems įsimylėjėliams, ieškantiems tos vienintelės ir pačios geriausios Valentino dienos dovanos. Tačiau tikrai ne kiekvienam pavyksta atrasti tobulą dovaną, jau nekalbant apie tai, kad dažnai paieškos užtrunka pernelyg ilgai ir atima daugybę jėgų. Be to, dažnai iškyla daugybė rūpesčių ir dilemų, susijusių su pasiruošimu Valentino dienai. Todėl pateiksime jums keletą patarimų, kurie turėtų pagelbėti.

Kurkite savo strategiją gerokai anksčiau

Blogiausia, ką galite padaryti, tai laukti, kol iki Valentino dienos liks tik diena ar dvi, ir tada pradėti karštligiškai ieškoti Valentino dienos dovanos ir bandyti rasti restoraną, kuris nėra pilnai užsakytas. Duokite sau pakankamai laiko būsimam pasimatymui suplanuoti ir apgalvokite visas smulkmenas, kurios lemia skirtumą tarp gana gero pasimatymo ir širdį virpinančio super pasimatymo. Rezervuoti vietas reikėtų kuo anksčiau, nes geri restoranai gali būti užsakyti prieš mėnesį, o apsipirkti turėtumėte bent savaitę anksčiau, kad išvengtumėte šventinio skubėjimo. Jei turėsite planą, taip pat būsite daug mažiau įsitempę, kai ateis Valentino diena.

Pirmiausia pasiruoškite visas smulkmenas

Be to, kad gana anksti rezervuotumėte vietas restorane arba užsakytumėte dovaną internetu, kad iki Valentino dienos viskas būtų paruošta, svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte sutelkti dėmesį, yra detalės arba baigiamieji akcentai. Prie atvirutės, o dar geriau – prie puošnaus meilės laiško galite praleisti maždaug 30 minučių per dieną likus savaitei iki Valentino dienos, taip pat galite anksti pradėti rūpintis tokiais dalykais, kaip žvakės, masažo aliejus, romantiškų dainų sąrašas, Valentino dienos dovanos įpakavimas, gėlės ir šokoladas ir kt.

Pasiruošę šiuos svarbius daiktus prieš kelias dienas iki Valentino dienos, galėsite susitelkti į svarbesnius dalykus, pavyzdžiui, įsitikinti, kad jūsų pasimatymas bus smagus ir kad viskas vyks sklandžiai ir pagal planą.

Sukurkite tobulą dovaną savo antrajai pusei

Yra daugybė bendrinių dovanų, tačiau pasistenkite išvengti klišių ir sutelkite dėmesį į tai, kas iš tiesų rūpi jūsų antrajai pusei. Nors suprantama, kad dovanų rinkiniui galite naudoti ir standartines Valentino dienos dovanas, pavyzdžiui, širdies formos daiktus, pliušinius meškiukus, gėles ir šokoladą, tačiau būtinai įtraukite ką nors, kas susiję su jūsų partneriui brangia veikla, idealais ir gyvenimo būdu. Tuomet Valentinos dienos dovanos, kurias pasirinksite, bus nepriekaištingos.

Apsirenkite taip, kad padarytumėte įspūdį

Šis punktas yra labai svarbus. Nesvarbu, ar esate jauna pora, tik pradedanti savo santykius, ar brandūs įsimylėjėliai, išgyvenę gerus ir blogus dalykus ir daug metų laikęsi vienas kito, išvaizdus įvaizdis yra svarbi dalis parodant, kad jums rūpi kitas žmogus.

Paverskite Valentino dieną labai įdomia patirtimi

Pradėkite romantišką patirtį susitikdami šiek tiek anksčiau – kartu gyvenančioms poroms tai reiškia, kad dieną reikia pradėti nuo skanių pusryčių lovoje ir imtis smagios, romantiškos veiklos, kol galiausiai nueisite vakarieniauti ir užbaigsite dieną nuostabiai bei romantiškai dekoruotame miegamajame. Nebūtina išleisti daug pinigų skrydžiams oro balionu virš Vilniaus ar Trakų, jodinėjimui žirgais ar panašioms pramogoms. Tai gali būti paprasčiausia veikla, kuri jums abiem labai patinka, apsilankymas vietoje, kurioje pirmą kartą susitikote ar kartu praleidote ypatingą akimirką, arba veiklos, apie kurias visada kalbėjote, bet niekada neturėjote progos jų išbandyti.