Namai,  Prekės ir paslaugos

Vandens šildytuvas-įrenginys, kurio dėka galite mėgautis karštu vandeniu

momentiniai boileriai Vandens šildytuvas – įrenginys, skirtas vandens kaitinimui naudojant elektrą ar kitą termofikacinę vandens energiją. Buityje, vandens šildytuvai dažniausiai yra vadinami tiesiog boileriais bei yra puikiai tinkami naudoti namuose, butuose, o taip pat ir sodybose bei kitose patalpose. Ne paslaptis, dauguma mūsų, net neįsivaizduoja savo namų be boilerio, tačiau dažnai susiduria su problema kaip išsirinkti tą vienintelį iš tokios gausybės. Tam, kad pasirinkti būtų lengviau, mes norime pristatyti momentinius vandens šildytuvus – boilerius, kurie yra vieni ekonomiškiausių, o svarbiausia, turi daugybę privalumų.

Momentiniai vandens boileriai (šildytuvai) – dar kitaip, vadinami greitaeigiai vandens prišildytojai. Šie boileriai, visiškai skiriasi nuo visų kitų, nes visų pirma, neturi vidinio vandens rezervuaro bei turi itin aukštą kaitinimo elementais galingumą. Kitaip tariant, momentiniai boileriai kaitina vandenį tuo metu, kai jis keliauja tiesiogiai pro šildytuvo kaitinimo vamzdelį. Pagaminti atsižvelgiant į aukščiausias technologijas ir veikdami pagal tokį didelį galingumą, momentiniai boileriai yra vadinami pačiais ekonomiškiausiais bei efektyviausiais, o taip pat jų įsigijimas užtikrina aukščiausią kokybę. Svarbu paminėti ir faktą, jog neturėdami jokio vidinio vandens bako, šie boileriai tiekia tik itin šviežią, švarų vandenį, kuris yra tinkamas tiek rankų, kūno, indų plovimui ar kitoms reikmėms. Elektros energiją naudodami tik vandens vartojimo metu – momentiniai boileriai, tiesiog ima viršų ir pretenduoja tapti vienais labiausiai vartojamais boileriais tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje.

Taip pat, momentiniai boileriai yra kompaktiški bei patogūs. Jie yra galimi naudoti didelei asmenų šeimai, o taip ir pat ir žmonėms gyvenantiems po vieną ar dviems. Suskirstyti pagal tipą, talpą bei dizainą – šie boileriai gali būti naudojami dušo kambaryje, vonioje bei žinoma pakabinami arba pastatomi virš kriauklės arba po ja.

Prieš renkantis momentinį boilerį, labai svarbu atskirti ir išsirinkti tik jums tinkamą ir reikalingą boilerį. Šiuo atveju, momentiniai šildytuvai yra skirstomi į dvi skirtingas kategorijas, kurių paskirtis yra skirtinga.

  1. Beslėginiai boileriai (vandens šildytuvai). Boileriai, kurių paskirtis yra karštu vandeniu apšildyti tik vieną tašką. Jų veikimo principas yra ganėtinai panašus į vėliau minimų slėginių vandens šildytuvų pincipą, tačiau jie neturi galimybės būti prijungti prie kitų karšto vandens tiekimo sistemų. Kita vertus, beslėgiai vandens šildytuvai turi ir nemažai pliusų į kuriuose verta atsižvelgti. Juos yra itin patogu ir paprasta naudoti virtuvėje, vonios kambaryje po arba virš kriauklės, o taip pat ir dirbtuvėse, sodybose bei kitose vietose, kuriose yra reikalingas bent minimalus karšto vandens kiekis. Žinoma, beslėgį boilerį, taip pat kaip ir visus kitus, galima rinktis pagal talpą, dizainą bei matmenis. 
  1. Slėginiai boileriai (vandens šildytuvai). Šio tipo šildytuvai pasižymi itin dideliu galingumu, kuris gali siekti net nuo 4,0 iki 32 kW. Skirtingai nei beslėgiai vandens šildytuvai, slėginiai boileriai gali apšildyti net kelis taškus bei yra pritaikyti naudoti centralizuoto karšto vandens tiekimo sistemoje. Taip pat, jie neturi jokių maišytuvų. Vietoj jų yra įrengtos vandens įtekėjimo ir ištekėjimo vietos. Paminint ir daugiau puikių savybių, slėginiai boileriai puikiai funkcionuoja kartu su kitais namo šildymo įrenginiais ir taip pat yra valdomi automatiškai. Reaguodami į vandens tekėjimą, jie įsijungia ir išsijungia automatiškai tik tada, kai jų reikia.

Nepamirškite, jog rinktis momentinį vandens šildytuvą reikia taip pat atidžiai, kaip ir bet kurį kitą, namų apyvokos daiktą. Išsirinkus geriausią variantą – būsite užtikrintas, kad būtent šis įrenginys tarnaus jums dešimtis metų, o ir karšto vandens namuose bus užtektinai. Ekologiškas, funkcionalus, efektyvus – toks turi būti jūsų naujas, momentinis vandens šildytuvas – boileris.