Prekės ir paslaugos

Vandens talpos: jų poveikis ir tipai

Nors šioje žemėje gyvename be rūpesčių ir įvairios technologijos leidžia mums gauti visus reikiamus patogumus – privalome nepamiršti sąveikauti su gamta ir saugoti jos išteklius, kurie, turime pripažinti, nėra amžini. Būtent dėl šių priežasčių žmonės aktyviai skatinami rūšiuoti šiukšles, nenaudoti plastikinių maišelių bei saugoti vandenį, t. y., įsimontuoti nuotekų valymo įrenginius bei antrą kartą panaudoti lietaus vandenį, pasirūpinant, kad visos vandens talpos būtų kokybiškos ir nekenktų aplinkai. Kokie vyraujantys vandens talpų tipai bei jų nauda?  

Vandens talpos kokybės faktorius

Prieš įsigyjant bet kokio tipo vandens talpą, reikia atsižvelgti į jos kokybės faktorių. Jos privalo būti sertifikuotos, pagamintos iš patvirtintų, ilgaamžių medžiagų, kurios leidžia laikyti bet kokius skysčius. Vandens talpos pagaminimo medžiaga turi būti atspari cheminiam vandens poveikiui, kenksmingai aplinkai, pažeidimams, temperatūrų kaitai ir pan.

Vandens surinkimo rezervuarai

vandens talposVandens talpos, skirtos surinkti lietaus vandenį, tiksliau vadinamos vandens rezervuarais – tai labai patogi ir praktiška galimybė surinkti ir panaudoti lietaus vandenį. Tokių technologijų dėka vandens suvartojimas gali būti sumažinamas net iki 50 proc. Toks vanduo puikiai tinka daržo, vejos, sodo laistymui, automobilio, techninės įrangos, namo, kiemo plovimui. Talpyklos dažniausiai gaminamos iš atsparios medžiagos, kuri garantuoja nepralaidumą, nepažeidžiamumą, todėl čia išsaugomas švarus vanduo. Tai puikus, ekonomiškas variantas, kuris pasitarnaus žmonėms, gyvenantiems nuosavuose namuose, turintiems sodus, šiltnamius ar didelius žemės sklypus ir leis prisidėti prie visuotinio gamtos išteklių taupymo.

Dekoratyviniai vandens rezervuarai

Dekoratyvinės vandens talpos labiau naudojamos žiemos sodams, šiltnamiams ar terasoms. Jų dydį, formą ar spalvą galima puikiai derinti prie viso lauko interjero įvaizdžio, o patvari pagaminimo medžiaga (aukštos kokybės plastikas) saugo vandenį nuo saulės bei šviesos, todėl vanduo išlieka skaidrus ir nepažeistas.

Vandens talpos nauda

  • Lietaus vanduo Jums nieko nekainuos;
  • Sumažinsite geriamojo vandens sąnaudas;
  • Padėsite gamtai ir jausitės geriau;
  • Lietaus vanduo yra labai palankus augmenijai;
  • Įrenginio nauda bus ilgalaikė;

Nuolat atsinaujinantys vandens resursai.