Prekės ir paslaugos

Vestuvių muzikantai jūsų vestuvėms

Vestuvių muzikantai – vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti planuojant savo vestuves. Vestuviu muzikantai ar vestuvių DJ labai svarbi jūsų šventės dalis. Pasirinkimas šiuo metu tikrai labai didelis, tad šiame straipsnyje rasite keletą naudingų patarimų kaip tinkamai išsirinkti vestuvių muzikantus.

vestuviu muzikantaiVienas iš pagrindinių dalykų į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis muzikantus vestuvėms – tai jų muzikinė patirtis, kiek ilgai jie groja ir kaip dažnai. Jei kolektyvas nesenai tik susikūres, greičiausia jų dainų repertuaras dar nėra didelis ir jūs neturėsite daug iš ko rinktis. Greičiausia jūs turite savo mėgiamiausių dainų, kurias norėsite išgirsti per savo vestuves. Pradžiai renkantis vestuvinius muzikantus būtų labai naudinga, jei visiems kandidatams, ką galėtumėte samdyti, išsiųstumėt el. laiškus su savo mėgiamiausiom dainom. Iš tų muzikantų, kurie gali groti jūsų mėgiamas dainas, jau galėtumėte rinktis toliau.

Labai svarbu išsiaiškinti ar jūsų samdomi vestuvių muzikantai gali dirbti ir kaip vestuvių DJ. Ar tarp savo pasirodymų jie gali pasirupinti muzika? Gana dažnai pasitaiko, kad nusamdžius vestuvių muzikantus, papildomai tenka ieškoti ir vestuvių DJ, tai yra žmogaus, galinčio pasirupinti muzika, kuomet vestuvių muzikantai turėtų pertrauką. Kai kurie muzikantai sutiks už papildomą mokestį dirbti į kaip vestuvių DJ, kiti už tą pačią kainą bus ir muzkantai, ir DJ, ir vedėjai, ir žaidimų organizatoriai. Viskas priklauso nuo to kaip susitarsite su muzikantais.

Greičiausia turite savo mėgiamą dainą, kurią norėtumėte išgirsti skambant per pirmajį šokį. Išsiaiškinkite ar jūsų samdomi muzikantai žino šią dainą. Galbūt norite, kad kažkokia speciali daina būtų atliekama vestuvių pabaigoje. Jeigu neturite jokių specialių pageidavimų, esu tikras, kad geras vestuvių muzikantas patars jums kokios dainos ir kada geriausiai atliekamos.

Išsiaiškinkite kiek ilgai vestuvių muzikantai galės jums koncertuoti, kokios pertraukos tarp pasirodymų, kiek laiko paprastai trunka pasirodymai. Tik tinkamai viską aptarę su muzikantais galėsite susikurti gražią šventę su jūsų mėgstama muzika!